R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Strażacy pomagali dostać się do mężczyzny

06-09-2018 19:26 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 17,239 | Komentarzy: 10

W dniu dzisiejszym, około godziny 10:30 wezwano na pomoc strażaków jednostki PSP oraz OSP Koło "Nad Wartą" do pomocy przy zapewnieniu dostępu do zamkniętego mieszkania w jednym z bloków na ulicy Broniewskiego.

Foto:OSP Koło nad Wartą
R E K L A M A

Służby ratunkowe wezwał opiekun Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, który zaniepokoił się brakiem kontaktu z mężczyzną. Z uwagi na to, iż mieszkanie znajdowało się na najwyższym piętrze - strażacy musieli użyć podnośnika koszowego. Na miejscu pojawili się również funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kole. 

Po dostaniu się do mieszkania stwierdzono, iż w jego środku znajduje się bardzo osłabiony mężczyzna, o którego zdrowie zadbają teraz lekarze. Pogotowie ratunkowe wezwane na miejsce udzieliło pierwszej pomocy mężczyźnie.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (10) Pokaż komentarze