R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Babiak: Uderzył w nadjeżdżający motocykl

01-10-2018 15:19 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 28,117 | Komentarzy: 14

W minioną sobotę na terenie Gminy Babiak doszło do dwóch wypadków drogowych. Najpoważniejszym okazał się ten z udziałem samochodu osobowego oraz motocyklu, którym podróżowały dwie młode osoby.
Foto:czytelnik e-kolo A.K
R E K L A M A

Na ulicy Poznańskiej w Babiaku w godzinach wieczornych doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. Ten pierwszy, VW Passat dokonując manewru skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu z naprzeciwka motocykliście. 

W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznał kierujący motocykl, 26-letni mieszkaniec gminy Babiak oraz jego 22-letni pasażer. Oboje przewieziono do szpitala. 

Samochód osobowy prowadził 18-letni mieszkaniec gminy Babiak, który jak wykazały badania - był trzeźwy. Czynności w sprawie wypadku nadal prowadzi kolska policja.

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (14) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA