R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Kościelec

Dofinansowanie dla jednostki OSP Ruszków Pierwszy

05-10-2018 12:59 | Źródło: UG Kościelec | Wyświetleń artykułu: 3,541 | Komentarzy: 0

W dniu 27 września 2018 roku w Poznaniu Gmina Kościelec podpisała umowę na powierzenie realizacji zadań z Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej – Funduszu Sprawiedliwości na realizacji zadania pn.: „Zwiększenie bezpieczeństwa na terenie gminy Kościelec poprzez zakup sprzętu ratowniczego dla jednostki OSP w Ruszkowie Pierwszym”.

Foto:UG Kościelec

W ramach realizacja zadania planuje się zakup sprzętu do ratownictwa technicznego, m.in. agregat hydrauliczny, nożyce hydrauliczne, rozpieracz ramieniowy oraz węże przedłużające.

Zakupiony sprzęt zostanie przekazany do jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Ruszkowie Pierwszym, która od 2001 roku jest włączona do Krajowego Systemu Ratowniczo – Gaśniczego. Doposażenie zwiększy możliwości taktyczne i podniesie poziom gotowości operacyjnej.

Gmina otrzymała na ten cel dotację celową w wysokości 62.400,00 zł.

 

R E K L A M A

Gmina Kościelec
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze