R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Kościelec

Coraz bliżej otwarcia nowego przedszkola w Kościelcu

19-10-2018 15:02 | Źródło: UG Kościelec | Wyświetleń artykułu: 4,920 | Komentarzy: 0

Mieszkańcy gminy Kościelec doczekali się ostatecznego etapu realizacji zadania „Rozbudowa Szkoły Podstawowej w Kościelcu o przedszkole”.

Foto:

W dniu 17 października 2018 roku Wójt Gminy Kościelec Dariusz Ostrowski dokonał końcowego odbioru robót budowlanych. Firma P.P.H.U MISZBUD zakończyła budowę jednej z największych i najbardziej oczekiwanych inwestycji gminy jaką jest przedszkole.

Ogólna powierzchnia zabudowy to 856 m2, natomiast powierzchnia użytkowa parteru to około 715 m2 . W przedszkolu znajdują się cztery komfortowe sale wraz z łazienkami które pomieszczą po 25 dzieci, przestronna i jasna świetlica czy nowoczesne zaplecze kuchenne do wyżywienia cateringowego.

Nowoczesny wygląd budynku przedszkola świetnie komponuje się z odnowionym w tym roku z środków własnych gminy, gmachem Szkoły Podstawowej w Kościelcu. Stworzona  jednolita, estetyczna całość placówki robi wrażenie na odbiorcach.

R E K L A M A

Gmina Kościelec
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze