R E K L A M A
ren
R E K L A M A
Artbud
Wiadomości Miasto Koło

Mieszkańcu Koła - sprawdź gdzie zagłosujesz

20-10-2018 08:55 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 14,910 | Komentarzy: 4
Od północy w całym kraju obowiązuje cisza wyborcza, dlatego warto wykorzystać ten czas na przypomnienie mieszkańców, do jakich komisji obwodowych są przypisani a tym samym, gdzie mogą oddać swój głos 21 października.
Mieszkańcu Koła - sprawdź gdzie zagłosujesz
Foto:archiwum e-kolo.pl
R E K L A M A
hydra

Obwód nr 1

Akacjowa, Józefa Bema, Bogumiła, Cicha, Cisowa, Jarosława Dąbrowskiego, Harcerska, Jaśminowa, Kasztanowa, Kazimierza Wielkiego, Krańcowa, Kręta, Leśna, Lipowa, Miłosna, Bernarda Buszy, Południowa, Józefa Poniatowskiego, Powstańców 1863r. , Północna, Słoneczna, Spokojna, Straszkowska, Szpitalna, Świerkowa, Topolowa, Wesoła, Wiatraczna, Wierzbowa, Wrzosowa, Zamkowa, Żytnia

- Szkoła Podstawowa Nr 2 ul. Józefa Poniatowskiego 22, 62-600 Koło

Obwód nr 2

Adama Asnyka, Jana Długosza, Michała Ostrowskiego, Grodzka, Jasna, Berka Joselewicza, Michała Kajki, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Jana Kilińskiego, Klasztorna, Kościelna, Krótka, Krzywa, Kuśnierska, Adama Mickiewicza, Nowowarszawska, Nowy Rynek, Ogrodowa, Elizy Orzeszkowej, Aleksandra Pułaskiego, Rzeźnicza, Sejmikowa, Starowarszawska, Stary Rynek, Wodna, Wschodnia, Zawiszy Czarnego , Żelazna

- Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej ul. Stary Rynek 15, 62-600 Koło Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

Obwód nr 3

Ceramiczna, Garncarska, Sportowa, Aleksandra Zawadzkiego, Zduny, Zielona, aleja Czesława Freudenreicha.

- Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Toruńska 68, 62-600 Koło, 

Obwód nr 4

Władysława Broniewskiego, Toruńska 1 - 89, Zegarowa.

- Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Toruńska 68, 62-600 Koło

Obwód nr 5

Ignacego Paderewskiego, Kolejowa 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, PCK, Juliana Tuwima.

- Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Toruńska 68, 62-600 Koło

Obwód nr 6

Brzozowa, Dojazdowa, Energetyczna, Klonowa, Kolejowa 1, 1A, 13, 13A, 19 i 32 - 74 , Norton, Piaski, Przemysłowa, Składowa, Sosnowa, Ślusarska, Toruńska 90 - 417, Towarowa, Wiejska, Zachodnia, Zakładowa.

- Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Kolejowa 5, 62-600 Koło, Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

Obwód nr 7

Blizna, droga Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszko, Kolejowa 76 - 92, Księdza Serafina Opałki, Miodowa, Bolesława Chrobrego, Wincentego Witosa, Przesmyk, Spółdzielców, Wąska, Piotra Wojciechowskiego 23/25 - 34.

Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Kolejowa 5, 62-600 Koło, Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

Obwód nr 8

Henryka Sienkiewicza 1 - 57D, Powstańców Wielkopolskich, Powstańców Śląskich

- Państwowa Szkoła Muzyczna, ul. Henryka Sienkiewicza 11, 62-600 Koło

Obwód nr 9

Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Brylantowa, Bursztynowa, Józefa Chełmońskiego, Fryderyka Chopina, Diamentowa, Jana Kasprowicza, Jana Kochanowskiego, Hugo Kołłątaja, Mikołaja Kopernika, Koralowa, Kryształowa, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Łąkowa, Jana Matejki, Gabriela Narutowicza, Cypriana Kamila Norwida, Opalowa, Perłowa, Plac Gabriela Narutowicza, Emilii Plater, Mikołaja Reja, Rubinowa, Juliusza Słowackiego, Stanisława Staszica, Szafirowa, Szmaragdowa, 3 Maja, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Żeromskiego.

- Miejski Dom Kultury ul. Juliusza Słowackiego 5, 62-600 Koło

Obwód nr 10

Karola Buczka, Cegielniana, Marii Dąbrowskiej, Dąbska, Stanisławy Fleszarowej-Muskat, Stanisława Konarskiego, Marii Konopnickiej, Janusza Korczaka, Ignacego Krasickiego, Bolesława Leśmiana, Zofii Nałkowskiej, Marii Skłodowskiej-Curie, Władysława Orkana, Władysława Reymonta, Leopolda Staffa, Andrzeja Struga, Szkolna, Gabrieli Zapolskiej.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Szkolna 2B, 62-600 Koło, Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

Obwód nr 11

Michała Beksiaka, Boguszyniecka, Czereśniowa, Władysława Grabskiego, Władysława Klimaszewskiego, Konwaliowa, Krokusowa, Krystiana Lendli, Księdza Biskupa Czesława Lewandowskiego, Majora Ryszarda Malczewskiego, Malinowa, Stanisława Mikołajczyka, Morelowa, Nagórna, Narcyzowa, Poległych, Powstania Warszawskiego, Różana, Henryka Sienkiewicza 58 - 130, Storczykowa, Tulipanowa, Wiśniowa, aleja Jana Pawła II.

- Szkoła Podstawowa Nr 1 ul. Szkolna 2A, 62-600 Koło, Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

Obwód nr 12

Jacka Bąkowskiego , Niezłomnych , Bolesława Prusa, Włocławska, Piotra Wojciechowskiego 4 – 21 i 24.

- Szkoła Podstawowa Nr 1 ul. Szkolna 2A, 62-600 Koło, Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

Obwód nr 13

Dom Pomocy Społecznej

- Dom Pomocy Społecznej, ul. Józefa Poniatowskiego 21, 62-600 Koło

Obwód nr 14

Dom Pomocy Społecznej dla Dorosłych

- Dom Pomocy Społecznej dla Dorosłych ul. Blizna 55, 62-600 Koło,

Obwód nr 15

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

- Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej ul. Józefa Poniatowskiego 25, 62-600 Koło


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (4) Pokaż komentarze
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
kotleszka gym
R E K L A M A
tomasz
R E K L A M A
pizzeria fabrico
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
popularne wiadomości
R E K L A M A
Jarek Kozlarek