sim

Wiadomości Miasto Koło Futrzak szuka właściciela

Futrzak szuka właściciela

18-10-2010 18:51 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 8,546 | Komentarzy: 3
Futrzak szuka właściciela
Foto:
zacisze
Niedawno informowaliśmy, że w naszym mieście działa przytulisko dla bezdomnych zwierząt zwane Futrzakowo, którego podstawowymi celami jest działanie na rzecz humanitarnego traktowania zwierząt, objęcie ich ochroną i otoczenie opieką, kształtowanie właściwego stosunku do zwierząt oraz działanie na rzecz ochrony środowiska.
Dziś zapraszamy na uruchomioną stronę Kolskiego Futrzakowa, na której możecie znaleźć zwierzęta gotowe do adopcji.

www.futrzakowo.blogspot.com

Osoby zainteresowane adopcją zwierząt proszone są o kontakt pod numerem telefonu:
697 355 203 begin_of_the_skype_highlighting              697 355 203      end_of_the_skype_highlighting

Wszystkie zwierzaki zamieszkujące Futrzakowo doglądane są pod okiem fachowca, który uczy je poprawnego zachowania i obcowania z innymi zwierzętami. Futrzakowo służy również pomocą dla właścicieli niesfornych czworonogów.
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (3)
~Adam 03-05-2011 17:04
To wszystko to tylko pozory. W przytulisku panuje straszny bałagan, suki nie są sterylizowane, rodzą się szczenięta które póżniej umierają na szerzące się tam choroby. Furmański zbija kase pod pretekstem "ja kocham zwierzęta i im pomagam". To wszystko bajka w którą ludzie wierzą. Członkowie Futrzakowa są niezorientowani w jakich warunkach przebywają tam zwierzęta....każdy z nich wierzy Furmańskiemu. Ja też wierzyłem....dopóki sam nie zajrzałem do strefy "nie dla publiczności". Niestety ale tak być nie może..trzeba z tym skończyć.
| Zgłoś do usunięcia
~marika 02-04-2011 00:40
a co Pani myślała że weźmie sobie pieska a przytulisko bedzie za niego jeszcze Pani Płaciło!!!!!!!!i proszę nie oczerniać Przytuliska!!!!!!!!jest jak jest ale pieski mają co jeść i gdzie mieszkać skandal to jest to że są tacy ludzie jak Pani!!!!!!!!!!!
| Zgłoś do usunięcia
~Kaśka 22-10-2010 14:08
Witam, znam to futrzakowo, chciałam wszystkich poinformować iż zwierzęta są tam bardzo zaniedbane , nie są odrobaczone i odpchlone jak piszą. wzięłam takiego pieska miał być weterynarz i opieka a co się okazało że pani weterynarz na nagórnej jest bardzo nie miła i wystawiła mi rachunek za opiekę. to skandal.
| Zgłoś do usunięcia