R E K L A M A
sim
R E K L A M A
domki wykpisz
Wiadomości Miasto Koło Artur Szafrański w nagraniu dziękuje za oddane głosy

Artur Szafrański w nagraniu dziękuje za oddane głosy

28 dni temu | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 8,360 | Komentarzy: 12
Pierwsze emocje po wyborczej niedzieli już opadły. Kandydaci na radnych, którzy otrzymali najwięcej głosów mogą już tylko oczekiwać na pierwsze obrady jednak dwóch kandydatów na burmistrza muszą "zakasać" rękawy i brać się ostro do roboty.
Artur Szafrański w nagraniu dziękuje za oddane głosy
Foto:e-kolo.pl

Artur Szafrański, który osiągnął największy wynik w pierwszej turze podziękował wszystkim głosującym za obdarzenie go zaufaniem a swoim kandydatom za uczciwą rywalizację. 
Zobaczcie sami!

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
R E K L A M A
marek podnewsem
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (12)
Ola 26 dni temu
Gratuluje i życze powodzenia w 2 turze jest pan odpowiednim człowiekiem na stanowisko burmistrza trzymam za pana kciuki !!!
| Zgłoś do usunięcia
Monika 26 dni temu
Co by nie powiedzieć o Witkowskim, na pewno same plusy, to jednak Szafrański będzie lepszym burmistrzem!
| Zgłoś do usunięcia
Smutek 26 dni temu
Ta, jasne. Już jako przewodniczący mógł wypełnić swoje wyborcze obietnice. Wtedy nie potrafił to co miałoby się teraz zmienić?
Starszy pan 26 dni temu
Gratuluję! Panie Szafrański życzę powodzenia. Szanuję Pan Witkowskiego ale temu miastu potrzebny jest ktoś dynamiczny i z doświadczeniem w samorządzie a to jednak przemawia za Panem Szafrańskim.
| Zgłoś do usunięcia
Krzysztof 26 dni temu
Panie Arturz, gratuluję! Przez wiele lat pana obserwuję i zawsze się zastanawiałem jak by było gdyby był Pan burmistrzem, teraz mam nadzieję że się dowiem. Powodzenia
| Zgłoś do usunięcia
Kolanka od urodzenia 27 dni temu
Do AnonimowegoMieszkańca: to kto na d yrektora muzeum? Pan Witkowski w przypadku przegranej? A jeśli wygra? Ponoć do pracy dojeżdża do Poznania. Nie wiem czy prawda, zasłyszane.Kiedyś chodziły słuchy, że p.Musiałek będzie kandydowała na burmistrza...A kto przewodniczącym rady? Pani Pękacz? No ale to sld ale i była orzewodnicząca...Przy herbatce teraz lud z ue mają sporo tematów do omówienia. Niektórzy boją się o utratę pracy, inni mają na pracę nadzieję a jeszcze. Inni awans ...
| Zgłoś do usunięcia
Jay 27 dni temu
Panie szafrański rozumiem, że pan zadowolony ale czy są do tego takie powody? Pan Fiwek promuje Pana jak może. Przeciez wiadomo kto stworzył serwis e-kolo... Trzeba koledze pomóc. Osobiście mam nadzieję, że pan nie wygra. Naprawdę panie szafrański miałem dobre zdanie o panu dopóki Pan Galemba nie zaczął Panem kierować.
| Zgłoś do usunięcia
Tyrion Lanister 27 dni temu
Brawo! Ten kandydat ma klasę! Ten ma najlepszy program! Ten zostanie burmistrzem! Koło stać na uśmiech! Koło stać na rozwój!
| Zgłoś do usunięcia
AnonimowyMieszkaniec 27 dni temu
Witam Gratuluję Panu osiągniętego najwyższego wyniku w pierwszej turze wyborów, przed druga turą decydującą o tym kto zostanie Burmistrzem Miasta Koła mam pytanie. Czy to prawda że w przypadku wygrania przez Pana Wyborów planowane są takie ruchy personalne w Urzędzie jak : - na stanowisko viceBurmistrza, powołana będzie Pani Radna Halina Musiałek, - na stanowisko Sekretarza Miasta , powołany będzie Pan Bogumił Nuszkiewicz ? Proszę o publiczne ustosunkowanie się do tych informacji, z góry dziękuję za odpowiedź AnonimowyMieszkaniec
| Zgłoś do usunięcia
SZTASEK 27 dni temu
No tak kiedyś Maciaszek rządził portalem teraz Szafrański ... Ale Krzysztof Witkowski jeszcze nie powiedział ostatniego zdania ! Czytelnicy widzą kogo na siłę się kreuje .
| Zgłoś do usunięcia
hahah 27 dni temu
nie rozśmieszaj mnie, jakie promowanie. Kazdy kto wygrywa pierwsza ture budzi wieksze zainteresowanie mediow. W nagraniu bardzo kulturalnie podziekowal szafranski nie tylko za glosy ale i kontrkandydatom. My mieszkancy mamy nadzieje, ze te dwa tygodnie przebiegna w kulturalnej atmosferze i nikt nie bedzie atakowal wyssanymi z palca tematami aby tylko szkalowac druga strone. Mieszkancy wiedza ze potrzeba nam spokoju i rozwoju a nie awanturnikow
Tata Julii 28 dni temu
To bardzo miły gest! Panie Arturze życzymy szczęścia w II turze!
| Zgłoś do usunięcia
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
k2
R E K L A M A
tomek opas
R E K L A M A
optima
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
popularne wiadomości
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
21 List.
15:00

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, Kolejowa 19, Koło
DKK w listopadzie
27 List.
18:00

MDK w Kole
 Z DALA OD ORKIESTRY - film dokumentalny
30 List.
17:00

Sala gimnastyczna ZSEA Koło
Wieczornica Niepodległościowa