R E K L A M A
ren
R E K L A M A
kol-net
Wiadomości Miasto Koło

Organizatorzy kwesty dziękują za hojność

03-11-2018 21:01 | Źródło: UM Koło | Wyświetleń artykułu: 2,541 | Komentarzy: 0
Zapowiadając tegoroczną, 17. już kwestę na utrzymanie i remont zabytkowych nagrobków naszej nekropolii organizowaną przez Stowarzyszenie Przyjaciół Miasta Koła nad Wartą, pisaliśmy, że każdego roku udaje się zebrać coraz więcej datków. Może pomogła piękna, słoneczna aura, a może przedsięwzięcie cieszy się tek wielkim uznaniem społecznym – udało się zebrać pokaźną kwotę, przeszło 3,5 tys. zł. Organizatorzy dziękują darczyńcom.
Organizatorzy kwesty dziękują za hojność
Foto:UM KOŁO
R E K L A M A
media expert

Zebrane datki – 2.853 zł z kwesty prowadzonej przed cmentarzem parafialnym i 650 zł uzyskane od osób odwiedzających zmarłych na cmentarzu ekumenicznym, zostanie jak zawsze dobrze wykorzystane. Stowarzyszenie Przyjaciół Miasta Koła nad Wartą zgromadzone środki przeznacza na renowację historycznych i zabytkowych płyt nagrobnych, nagrobków i grobów nie mających już opiekunów. Organizatorzy dziękują darczyńcom oraz wszystkim zaangażowanym w bezinteresowną pomoc – m.in. kadetom z Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Wielkiego i harcerkom z hufca ZHP Koło za udział w kweście oraz uczniom ze Szkoły Podstawowej nr 2 za pomoc w posprzątaniu cmentarzy, i oczywiście opiekunom młodzieży na poświęcony czas.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
optima
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
popularne wiadomości
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
24 Sty.
19:00

Miejski Dom Kultury,ul.Słowackiego5, Koło
W cyklu
02 Luty
09:00

MDK w Kole
I Powiatowy Festiwal Piosenki Aktorskiej