Zamglenie -1
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Pożar budynku mieszkalnego w Osieku Małym

Pożar budynku mieszkalnego w Osieku Małym

Autor: KP PSP Koło 04 Grudzień 2018
Pożar budynku mieszkalnego w Osieku Małym
© KP PSP Koło
Komentarzy: 0 Czytano:
6,670 razy |

30 listopada 2018r. w Osieku Małym przy ul. Żeromskiego doszło do pożaru budynku mieszkalnego. Pożar został zgłoszony do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kole o godzinie 3.20.

R E K L A M A
0
Czytano:
6,670 razy
Udostępnij

Dyżurny na miejsce pożaru zadysponował strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Kole i OSP Dęby Szlacheckie. Po dojeździe na miejsce zdarzenia pierwszego zastępu przeprowadzono rozpoznanie w wyniku którego ustalono, że pali dach budynku mieszkalnego. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu terenu działań, zlokalizowaniu miejsca powstania pożaru, odkręceniu części pokrycia dachu - blachodachówki i podaniu jednego prądu gaśniczego wody w miejsce pożaru. Pożar został ugaszony i po sprawdzeniu miernikiem wielogazowym na obecność tlenku węgla wszystkich pomieszczeń mieszkańcy mogli bezpiecznie wrócić do domu.

Pożar przez 3 godziny i 7 minut gasiło 12 strażaków. Przyczyną pożaru było prawdopodobnie zapalenie się dachu od nieszczelnego przewodu kominowego.

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A

Jeśli byłaś/eś świadkiem wypadku lub innego niebezpiecznego zdarzenia
[ powiadom nas o tym ]
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
R E K L A M A
R E K L A M A
Lifestyle i życie społeczne
Duży Fiat skończył 55 lat
1 dzień temu 825 1