R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Pożary

Pożar budynku mieszkalnego w Osieku Małym

04-12-2018 08:42 | Źródło: KP PSP Koło | Wyświetleń artykułu: 6,576 | Komentarzy: 0

30 listopada 2018r. w Osieku Małym przy ul. Żeromskiego doszło do pożaru budynku mieszkalnego. Pożar został zgłoszony do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kole o godzinie 3.20.

Foto:KP PSP Koło
R E K L A M A

Dyżurny na miejsce pożaru zadysponował strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Kole i OSP Dęby Szlacheckie. Po dojeździe na miejsce zdarzenia pierwszego zastępu przeprowadzono rozpoznanie w wyniku którego ustalono, że pali dach budynku mieszkalnego. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu terenu działań, zlokalizowaniu miejsca powstania pożaru, odkręceniu części pokrycia dachu - blachodachówki i podaniu jednego prądu gaśniczego wody w miejsce pożaru. Pożar został ugaszony i po sprawdzeniu miernikiem wielogazowym na obecność tlenku węgla wszystkich pomieszczeń mieszkańcy mogli bezpiecznie wrócić do domu.

Pożar przez 3 godziny i 7 minut gasiło 12 strażaków. Przyczyną pożaru było prawdopodobnie zapalenie się dachu od nieszczelnego przewodu kominowego.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze