R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Kłodawa

Katarzyna Hamiga zastępcą burmistrza Kłodawy!

04-12-2018 09:20 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 27,199 | Komentarzy: 48

W tym tygodniu rozpoczęła już oficjalnie prace w kłodawskim urzędzie, gdzie wspierać będzie nowego burmistrza Piotra Michalaka. Genezę wyboru kolskiej kandydatki na Burmistrza Miasta Koła przez Burmistrza Koła mamy nadzieję, że poznamy w najbliższy piątek, kiedy to zaplanowano sesję.
Foto:YouTube
R E K L A M A

Katarzyna Hamiga mimo iż nie wygrała wyborów na Burmistrza Miasta Koła, została radną Rady Miejskiej zdobywając 103 głosy w okręgu nr 3. Według naszych informacji będzie musiała teraz złożyć mandat radnego a co za tym idzie na jej miejsce ślubowanie złoży kolejny na liście komitetu. Po wyborach została ona odwołana ze stanowiska dyrektora kolskiego sądu. Jak odpowiedział na nasze pytanie Rzecznik Ministerstwa Sprawiedliwości:

odwołanie Pani Katarzyny Hamigi ze stanowiska dyrektora Sądu Rejonowego w Kole nastąpiło na podstawie art. 32 § 1 ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. – Prawo o ustroju sądów powszechnych.
"Art 32  § 1  Dyrektora sądu apelacyjnego powołuje i odwołuje Minister Sprawiedliwości na wniosek prezesa danego sądu apelacyjnego."
- rzecznik prasowy MS

Nowa wiceburmistrz została juz przedstawiona pracownikom urzędu a jak będzie wyglądała jej współpraca z dobrze prosperującym organem? Czas pokaże.

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (48) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA