sim
marzena pilarska
Wiadomości Sport 30. Bieg Warciański za nami

30. Bieg Warciański za nami

24-10-2010 19:01 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 6,391 | Komentarzy: 4
30. Bieg Warciański za nami
Foto:
zacisze
Jak co roku już od 30 lat w naszym mieście organizowany jest Międzynarodowy Bieg Warciański im. Zdzisława Krzyszkowiaka. Tegoroczna trasa biegu głównego na 10km zaczynała się jak zawsze w Chełmnie nad Nerem i prowadziła przez Powiercie dalej ul. Dąbską , Aleją Jana Pawła II, Włocławską, Niezłomnych, Prusa, Henryka Sienkiewicza, Szkolną, Konarskiego i tak dotarliśmy do mety w Parku przy ulicy 3 Maja.
Na mecie czekał na każdego uczestnika biegu ciepły posiłek. Uczestnicy biegu mogli odpocząć w Hali Sportowej MOSiR-u przy ulicy Szkolnej gdzie mieściło się również „biuro biegu”. W tym roku bieg główny ukończyło 252 zawodników. Zdecydowana większość startujących stwierdziła fakt, że przygotowanie biegu jest jak najbardziej na wysokim poziomie. Dobrze oznaczona trasa, bezproblemowa i przede wszystkim szybka rejestracja oraz mili ludzie chętni do pomocy, do której jak zawsze przyłączyli się również harcerze, którzy obstawiali punkty na biegu, pomagali przy rejestracji zawodników oraz pomagali odnaleźć się w budynku Hali Sportowej.

W biegu startował również Ireneusz Niewiarowski Senator RP. Jego zdaniem sport jest bardzo ważny dlatego też sam dużo biega, a przy tym zachęca innych do aktywności sportowej. O godzinie 14 nastąpiło wręczenie nagród za najwyższe miejsca.

WYNIKI:

Klasyfikacja generalna kobiet

1. Ilona Barwanowa
2. Wioletta Kryza
3. Halina Karnatsevich

Klasyfikacja generalna mężczyzn
1. Arkadiusz Gardzielewski
2. Boniface Nduva
3. Bartosz Pazerski

Już wkrótce na stronie portalu pojawią wyniki w poszczególnych kategoriach.
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (4)
ZrxdpQ4E 24-07-2015 23:24
Spokojnie Wy nas jeszcze nie zciane (w większości) u nas (prowadzimy rf3wnież serwis chodzezkijami.pl) relację nie pojawiają się od razu w dniu imprezy (choć staramy się działać szybko), ponieważ my te zdjęcia obrabiamy (wkładamy w nie serce). Po drugie Alicja (ktf3rej jeszcze nie kojarzycie, ale z pewnością niedługo już będziecie) kończy swoją pracę magisterską i niebawem się broni. Na koniec dodam tylko, że mieliśmy małe problemy techniczne z aparatem, ale zdjęcia są Dziś będę siedział do pf3źna i zamieszczał to co mamy dla Was
| Zgłoś do usunięcia
~brakbrak 25-10-2010 17:17
no pokaz w miare był - pytanie: dlaczego ten jeden blue-yellow kart cały czas patrzył w aparaty foto? może powinien być modelem a nie rajdowcem
| Zgłoś do usunięcia
~miś koala 25-10-2010 10:07
fajna sprawa, chciałbym kiedyś pobiec w takim biegu.Zacząłem biegać na krótkich dystansach do kilometra. może kiedyś się odważę wziąść udział.
| Zgłoś do usunięcia
~brak 24-10-2010 19:43
Fajny był pokaz gokartowy,
| Zgłoś do usunięcia