R E K L A M A
ren
R E K L A M A
zawmark
Wiadomości Wydarzenia

Pełna hala na koncercie Krzysztofa Cugowskiego z orkiestrą

06-01-2019 10:14 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 14,067 | Komentarzy: 1
Hala sportowa MOSiR w Kole wczoraj przeżywała prawdziwe oblężenie mieszkańców, którzy chcieli uczestniczyć w Koncercie Noworocznym. W tym roku Orkiestra Dęta OSP Koło do wspólnego występu zaprosili legendę polskiej muzyki, wokalistę zespołu Budka Suflera - Krzysztofa Cugowskiego.
Pełna hala na koncercie Krzysztofa Cugowskiego z orkiestrą
R E K L A M A
hydra

Tradycyjnie wydarzenie zostało podzielone na dwie części: występ kolskiej Orkiestry oraz koncert z zaproszonym gościem. W rolę konferansjera wcieliła się Monika Andrzejczak, prezenterka TVP. Wiele braw na początku jak i na końcu występu otrzymali kolscy muzycy pod batutą Krzysztofa Lityńskiego, których umiejętności wychwalał w rozmowie z nami sam Krzysztof Cugowski (wywiad do zobaczenia w najbliższy poniedziałek).

Gośc specjalny w naszym mieście rozpoczął świętowanie 50-lecia pracy artystycznej i z tej okazji od prezesa Orkiestry Dętej OSP w Kole, Jerzego Budki otrzymał pamiątkową statuetkę. 

Krzysztof Cugowski zaśpiewał swoje największe przeboje, te, które w sposób szczególny nadawały się na aranżację orkiestry. Okazję zaśpiewania z gwiazdą w chórkach otrzymały trzy młode, utalentowane wokalistki z Koła, które swoją rolę wypełniły wzorowo. 

Relacja naszej telewizji już jutro! Zapraszamy
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze
R E K L A M A
tomasz
R E K L A M A
kotleszka gym
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
popularne wiadomości
21 Maj
09:30

MDK w Kole
TALENT SHOW
23 Maj
14:00

MDK w Kole
WYGRAJ SUKCES - kwalifikacje regionalne