R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wydarzenia

Pełna hala na koncercie Krzysztofa Cugowskiego z orkiestrą

06-01-2019 10:14 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 16,847 | Komentarzy: 1

Hala sportowa MOSiR w Kole wczoraj przeżywała prawdziwe oblężenie mieszkańców, którzy chcieli uczestniczyć w Koncercie Noworocznym. W tym roku Orkiestra Dęta OSP Koło do wspólnego występu zaprosili legendę polskiej muzyki, wokalistę zespołu Budka Suflera - Krzysztofa Cugowskiego.
R E K L A M A

Tradycyjnie wydarzenie zostało podzielone na dwie części: występ kolskiej Orkiestry oraz koncert z zaproszonym gościem. W rolę konferansjera wcieliła się Monika Andrzejczak, prezenterka TVP. Wiele braw na początku jak i na końcu występu otrzymali kolscy muzycy pod batutą Krzysztofa Lityńskiego, których umiejętności wychwalał w rozmowie z nami sam Krzysztof Cugowski (wywiad do zobaczenia w najbliższy poniedziałek).

Gośc specjalny w naszym mieście rozpoczął świętowanie 50-lecia pracy artystycznej i z tej okazji od prezesa Orkiestry Dętej OSP w Kole, Jerzego Budki otrzymał pamiątkową statuetkę. 

Krzysztof Cugowski zaśpiewał swoje największe przeboje, te, które w sposób szczególny nadawały się na aranżację orkiestry. Okazję zaśpiewania z gwiazdą w chórkach otrzymały trzy młode, utalentowane wokalistki z Koła, które swoją rolę wypełniły wzorowo. 

Relacja naszej telewizji już jutro! ZapraszamyR E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę