R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości MKS Olimpia Koło

Zawodnik MKS Olimpii Koło w Ekstraklasie ?

19-01-2019 12:01 | Źródło: www.olimpiakolo.pl | Wyświetleń artykułu: 12,099 | Komentarzy: 2

17-letni Szymon Bartosik zawodnik IV-ligowej MKS Olimpii Koło może trafić do klubu z Ekstraklasy.
Foto:www.olimpiakolo.pl
R E K L A M A

Dużym zainteresowaniem w każdym okienku transferowym cieszą się młodzieżowcy MKS Olimpii Koło. Warto zwrócić uwagę, że kadra IV-ligowej drużyny jest najmłodszą ekipą w rozgrywkach na tym poziomie. Praca trenerów drużyn młodzieżowych oraz ryzyko jakie podejmuje trener Tomasz Mikusik przynosi efekty w postaci zainteresowania klubami z wyższych lig.

Tak, zgadza się. Dużym zainteresowaniem cieszą się młodzieżowcy IV-ligowej MKS Olimpii Koło. Na chwilę obecną mogę potwierdzić jedynie, że kilka kluby z Ekstraklasy interesują się Szymonem Bartosik. Szymon jeszcze pół roku temu był rezerwowym oraz najmłodszym zawodnikiem Olimpii Koło w klasie okręgowej. Swoje mecze rozgrywał w I lidze wojewódzkiej juniora młodszego. W tej chwili 17-latek jest podstawowym zawodnikiem IV-ligowej drużyny, gdzie zagrał w 17 spotkań i rozegrał 1058 minut oraz strzelił jedną bramkę. Zapytania spłynęły z Pogoni Szczecin, Miedzi Legnica czy też Śląska Wrocław. Również zawodnikami z drużyn młodzieżowych jest zainteresowanie. Na testy piłkarskie zapraszają Raków Częstochowa i Chrobry Głogów (I liga), Widzew Łódź i GKS Bełchatów (II liga) oraz drużyny z III lig. Cieszy nas bardzo, że praca z młodzieżą cały czas procentuje i jest zauważalna nie tylko w regionie ale i w całej Polsce. 

- powiedział sekretarz Zarządu Klubu i trener drużyn młodzieżowych Damian Fogiel 

 

O fakcie młodej kadry świadczy program "Pro Junior System", gdzie trener Tomasz Mikusik daje szanse gry młodym zawodnikom. Olimpia Koło w tej klasyfikacji zajmuje wysokie drugie miejsce, gdzie czołowymi zawodnikami punktującymi są 17-letni Bartosz Fret i Szymon Bartosik oraz 18-letni Wiktor Małecki.

 

R E K L A M A

MKS Olimpia Koło
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA