R E K L A M A
ren
R E K L A M A
arenda
Wiadomości Gmina Kościelec

Wstęga przecięta - nowe przedszkole w Kościelcu otwarte

19 dni temu | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 7,414 | Komentarzy: 0
Czwartek 31 stycznia 2019 na stałe zapisał się w historii gminy Kościelec a wszystko za sprawą uroczystości otwarcia nowego przedszkola publicznego przy Szkole Podstawowej.
Wstęga przecięta - nowe przedszkole w Kościelcu otwarte
Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A
media expert

Na uroczystość przybyli m.in. Poseł RP Leszek Galemba, Wicestarosta Kolski Sylwester Chęciński, samorządowcy wielu gmin, Komendant PSP Koło, Komendant Komendy Powiatowej Policji w Kole, dyrektorzy gminnych placówek oświatowych oraz osoby które miały swój udział w projektowaniu, budowaniu i nadzorowaniu inwestycji.

Gmina Kościelec jako jedna z nielicznych może pochwalić się przyrostem liczby mieszkańców. Wraz ze wzrostem rodzin - rośnie liczba dzieci. Jedno przedszkole w Kościelcu od dawna nie miało możliwości sprostać liczbie chętnych na jedno wolne miejsce. Dzięki odwadze w podjęciu decyzji o budowie oraz uzyskanym dofinansowaniu - udało się! Od ostatniego poniedziałku przedszkole przyjęło pierwsze grupy przedszkolaków. Budynek został przystosowany na około 120 osób. Nowoczesne, kolorowe wyposażenie nie pozwoli dzieciom się nudzić. 

Jak doszło do inwestycji, oraz jak wyglądała uroczystość otwarcia nowego przedszkola - zobaczycie w poniższym materiale naszego portalu.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze
R E K L A M A
tomasz nowak
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
kotleszka gym
R E K L A M A
optima
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
22 Luty
16:30

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, Kolejowa 19, Koło
Spotkanie z Bartłomiejem Grzanką
24 Luty
18:00

MDK w Kole
WIELKA SŁAWA TO ŻART.. - koncert
28 Luty
19:00

Kino MDK w Kole
W cyklu