R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości MKS Olimpia Koło

Żaki Akademii w finale wojewódzkim turnieju Tymbark

18-02-2019 10:31 | Źródło: www.olimpiakolo.pl | Wyświetleń artykułu: 3,093 | Komentarzy: 0

We wtorek 12 lutego w hali sportowej w Dąbiu odbył się finał powiatowy Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku". W pojedynku finałowym pomiędzy DAF Dąbie i Olimpią Koło, lepsi okazali się zawodnicy kolskiej Akademii.
Foto:www.olimpiakolo.pl
R E K L A M A

Ogólnopolski Turniej "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku".Jest to już XIX edycja turnieju. W tym roku do rozgrywek w kategorii wiekowej U8 (rocznik 2011 i młodsi) zgłoszony został zespół żaków młodszych Akademii "Mała Olimpia" rocznik 2011 prowadzony przez trenera Piotra Górskiego.

 

Podczas meczu finałowego chłopcy spisali się bardzo dobrze pokonując swoich rówieśników z Dąbskiej Akademii Futbolu 4:0 i awansowali do finału wojewódzkiego.

W tym roku finał ten zorganizowany zostanie najprawdopodobniej w Kaliszu, a powiat kolski reprezentować będzie zespół Akademii Mała Olimpia.

Dąbska Akademia Futbolu - MKS Olimpia Koło 0:4

Skład Akademii "Mała Olimpia":

Norbert Olejnicki, Franciszek Kubsik, Hubert Krygier, Szymon Kawka, Bartosz Dębiński, Ignacy Wabnic, Olivier Zaczek

Trener drużyny: Piotr Górski

R E K L A M A

MKS Olimpia Koło
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA