R E K L A M A
ren
R E K L A M A
apteka stylowa
Wiadomości Miasto Koło

Sukces drużyny piłki nożnej kolskiej policji we Wrześni

22-02-2019 08:21 | Źródło: KPP Koło | Wyświetleń artykułu: 3,578 | Komentarzy: 1
Drużyna kolskich policjantów stanęła na najwyższym miejscu podium w Halowym Turnieju Piłki Nożnej we Wrześni. Indywidualne wyróżnienie przypadło Sebastianowi Wojtczakowi, który został najlepszym strzelcem turnieju. To już kolejny sukces sportowy funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Kole.
Sukces drużyny piłki nożnej kolskiej policji we Wrześni
Foto:KPP Koło
R E K L A M A
hydra

Drużyna reprezentująca Komendę Powiatową Policji w Kole regularnie angażuje się w turnieje sportowe. Wielokrotnie zawodnicy tutejszej jednostki stawali na podium. Tutejszych policjantów nie zabrakło też w sobotę 16 lutego na Halowym Turnieju Piłki Nożnej we Wrześni. Zorganizowana przez tamtejszych policjantów impreza odbyła się w Samorządowej Szkole Podstawowej Nr 1. Wzięły w niej udział drużyny policjantów z Wrześni, Koła, Gniezna i Kalisza. Byli też reprezentanci wrzesińskiej Straży Pożarnej oraz Starostwa Powiatowego. Zawodom o tytuł mistrzowski jak zawsze towarzyszyły duże emocje. Rozgrywki przebiegały w atmosferze sportowej walki i gry fair play. Po bardzo zaciętej rywalizacji najlepszymi piłkarzami turnieju okazali się reprezentanci kolskiej komendy, którzy zwyciężyli we wszystkich meczach. Drugie miejsce zajęli gospodarze. Na miejscu trzecim uplasowali się mundurowi z Gniezna.

Co istotne zawodnik kolskiej drużyny, Sebastian Wojtczak został najlepszym strzelcem turnieju, gdyż podczas rozgrywek zdobył 7 bramek.


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze
R E K L A M A
tomasz
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
kotleszka gym
R E K L A M A
pizzeria fabrico
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
popularne wiadomości
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
24 Czer.
10:00

MDK w Kole + wycieczki
MDK w Kole prowadzi zapisy na półkolonie
24 Czer.
11:00

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, Kolejowa 19, Koło
Wakacje w PiMBP w Kole