R E K L A M A
ren
R E K L A M A
DUKAT
Wiadomości Inne

Akademia Kołem się toczy!

04-03-2019 11:17 | Źródło: Akademia Reissa | Wyświetleń artykułu: 2,849 | Komentarzy: 0
W kwietniu przypada 4. rocznica od rozpoczęcia treningów przez pierwszy zespół Akademii Piłkarskiej Reissa w Kole. Obecnie prowadzonych jest aż 6 drużyn w różnych kategoriach wiekowych.
Akademia Kołem się toczy!
Foto:Akademia Reissa
R E K L A M A
hydra

Najmłodsi zawodnicy trenujący w grupie A, to zawodnicy z rocznika 2015, natomiast najstarsze grupy C, to obecnie zawodnicy 13-14 letni. Łącznie na co dzień w strukturach APR Koło trenuje ponad 110 zawodników. Sukcesy drużyn mówią same za siebie i świadczą o ciągłym rozwoju miejscowych zawodników, a sama działalność klubu w znaczącym stopniu wpłynęła na poziom szkolenia i popularyzację sportu w regionie.

Nasze drużyny z sukcesami rywalizują na arenie regionalnej i wojewódzkiej, znajdując się na podium turniejów Reiss Cup czy Wielkopolsko – Lubuskiej Lidze Piłkarskiej. Dodatkowo nasi zawodnicy regularnie powoływani są do drużyn wojewódzkich WZPN oraz reprezentacji regionów Akademii Piłkarskiej Reissa, co pokazuje, że poziom szkolenia w naszych drużynach wyróżnia się na tle konkurencji

- mówi Paweł Mirkiewicz koordynator lokalizacji Koło.

Sukcesy oraz stale podnoszące się warunki treningowe przekładają się na coraz większe zainteresowanie młodych adeptów grą w barwach Akademii.  Niewątpliwie wielką zasługę mają w tym trenerzy, którzy ciągle szkolą się i podnoszą swój warsztat tak, aby móc przekazać zawodnikom najlepsze metody treningowe. Ważnym aspektem w rozwoju piłkarskim jest fakt, że treningi odbywają się przez cały rok, także w okresie zimowym.

Patrząc na lata ubiegłe można z optymizmem patrzeć w przyszłość i czekać aż wychowanek APR Koło odciśnie swoje futbolowe piętno w piłce seniorskiej. Warto dodać, że klub nie prowadzi selekcji, zapisać do drużyny można się w każdym momencie. Klub rekrutuje zawodników w wieku od 4 do 14 lat.

Z 2 otwartych, zapoznawczych treningów można skorzystać rejestrując się na stronie: http://www.akademiareissa.pl/kolo lub pod numerem: 601690922.

Słowa kluczowe:

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku Materiał sponsorowany. Redakcja nie jest jego autorem i nie ponosi odpowiedzialności za treść w nim zawartą
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
tomasz
R E K L A M A
kotleszka gym
R E K L A M A
pizzeria fabrico
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
popularne wiadomości
R E K L A M A
Jarek Kozlarek