R E K L A M A
ren
R E K L A M A
geberit
Wiadomości Sport

Przed Sebastianem Jarońskim walka o pas GSW!

05-03-2019 08:21 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 7,501 | Komentarzy: 2
Zawodnik z Koła, który od lat osiąga sukcesy w sportach walki, tym razem będzie bohaterem walki wieczoru Gali Sportów Walki w Gostyniu.
Przed Sebastianem Jarońskim walka o pas GSW!
Foto:GSW
R E K L A M A
hydra

Walka Wieczoru" GSW16, to starcie w kategorii, która do tej pory przynosiła najwięcej emocji - 77kg. Stawką będzie pas GSW. Obaj zawodnicy mają już za sobą występy w Gostyniu, prezentując świetną stójkę i nieszablonowe akcje w parterze. 

"Jędrzej Łapawa zwakował pas GSW, poświęcając się obecnie życiu rodzinnemu. Postanowiliśmy więc skonfrontować dwóch zawodników, których sami lubimy oglądać, którzy swoją postawą i stylem walki udowodnili, że nie istnieje dla nich słowo kompromis."

- opisują organizatorzy

W "Walce Wieczoru" GSW16 zmierzą się - pochodzący z Koła Sebastian Jaroński (4-1, ANKOS MMA Poznań) i Robert Hałota (2-0, Czerwony Smok Poznań)! 

Jeżeli ktoś chciałby jeszcze nabyć bilety na walkę Sebastiana, to może to zrobić w sklepie Kibiców Lecha przy ulicy Toruńskiej. 

Słowa kluczowe:

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze
R E K L A M A
tomasz
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
kotleszka gym
R E K L A M A
pizzeria fabrico
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
popularne wiadomości
R E K L A M A
Jarek Kozlarek