sim
geberit
Wiadomości Miasto Koło Rondo czynne na 1 listopada

Rondo czynne na 1 listopada

29-10-2010 15:15 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 4,896 | Komentarzy: 1
Rondo czynne na 1 listopada
Foto:
zacisze
Na prośbę władz miasta i powiatu informujemy, że z okazji zbliżającego się w dniu 1 listopada Dnia Wszystkich Świętych i związanego z tym dużego utrudnienia w ruchu podjęto decyzję o uruchomieniu powstającego na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza – Słowackiego – Freudenreicha ronda.
Prace, jakie obecnie są prowadzone pozwalają na to, aby uruchomić ruch dwukierunkowy i tym samym ułatwić mieszkańcom miasta i powiatu oraz odwiedzającym osobom dotarcie do kolskiego cmentarza znajdującego się na ul. Poniatowskiego.

Na rondzie drogowcy przywrócą dwukierunkowy ruch pojazdów w dniach 30 i 31 października oraz 1 listopada br. Po tym okresie kierowców znowu czekają utrudnienia w ruchu.

Pamiętajmy jednak, że jadąc na cmentarz w Dzień Wszystkich Świętych należy zapoznać się z obowiązującymi objazdami i stosować się ściśle do zaleceń policji i innych uprawnionych służb. Samochody należy parkować w miejscach wyznaczonych pamiętając, aby nie zastawiać drogi innym. Policjanci apelują o szczególną ostrożność, a także dostosowanie prędkości jazdy do warunków panujących na drodze.
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
~kolanin 29-10-2010 20:03
Ale Urwał!!!
| Zgłoś do usunięcia