R E K L A M A
ren
R E K L A M A
domki
Wiadomości Szkoły i Przedszkola

Rusza nabór do klas sportowych w SP2

04-04-2019 14:24 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 3,480 | Komentarzy: 1
Kolejny już rok szkolny Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w Kole z Oddziałami Przedszkolnymi i Sportowymi prowadzi rekrutację do klas sportowych o profilu "piłka nożna".
Rusza nabór do klas sportowych w SP2
Foto:SP2
R E K L A M A
czyszczenie

P rowadzona właśnie rekrutacja dotyczy uczniów, którzy od września rozpoczną naukę w klasach czwartych, ale także prowadzona jest rekrutacja uzupełniająca dla starszych roczników - do istniejących już klas.

Obecnie w szkole działa pięć oddziałów sportowych o profilach "piłka nożna" i "korfball": klasa czwarta, szósta, siódma, ósma i trzecia gimnazjum. Istotą klasy sportowej jest poszerzenie materiału edukacyjnego o dodatkowe zajęcia sportowe - łącznie jest to 10 godzin zajęć z wychowania fizycznego. Podział zajęć sportowych jest następujący: 2 godziny zajęć na pływalni miejskiej (z przejazdem w trakcie lekcji), 2 godziny zajęć wychowania fizycznego ogólnego (gimnastyka, lekkoatletyka, piłka siatkowa, koszykówka) i 6 godzin poświęconych na zajęcia specjalistyczne z piłki nożnej i korfballu.

Masz pasję, chcesz się rozwijać, sport jest dla Ciebie ważny? Przyjdź do Nas i spełnij swoje sportowe marzenia. Wszystkich zainteresowanych klasami sportowymi bardzo serdecznie zapraszamy!

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl

Materiał naszej telewizji

 Zagrożenie chemiczne we wsi Szołajdy. Dojdzie do ewakuacji? 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
fizjobaby
popularne wiadomości
05 List.
18:00

Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 5, Koło
Michał Wiśniewski Akustycznie - koncert
13 List.
18:00

Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 5, Koło
Koncert Teresy Werner
Posadzki maszynowe i wylewki Koło Turek Uniejów Konin