R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Marcin Kotleszka wraca z Mistrzostw Europy z medalem!

06-05-2019 08:33 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 7,645 | Komentarzy: 0

Kulturysta z Koła sam przed wyjazdem nie liczył zbytnio na wysokie miejsca, wtedy twierdził, że jak dojdzie to finałowej rundy to będzie dla niego sukces. Jak się okazało - wraca z brązowym medalem to można uznać za ogromny sukces w jego karierze!

Foto:archiwum prywatne
R E K L A M A

Ten rok dla Marcina Kotleszki jest bardzo udany. Najpierw zdobycie ponownego Mistrza Polski w Kulturystyce, następnie doskonały występ na zawodach u Radosława Słodkiewicza a wczoraj (05.05.2019) udowodnił całej Europie, że jest w formie zdobywając brązowy medal na Mistrzostwach.

W tegorocznej edycji ME połączono dwie kategorie, w tym jedną, gdzie na liście widniało nazwisko kolanina (do 180cm i więcej). Łącznie musiał zmierzyć się z 14 zawodnikami z całej Europy.

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z kategorii, w której startował Marcin a już niedługo o swojej pasji i osiągnieciać brązowy medalista opowie sam w naszym studiu telewizyjnym.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze