(2)
Zamglenie 0
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?
REKLAMA

Jechał 109km/h zamiast 40! Prawko zatrzymane

Jechał 109km/h zamiast 40! Prawko zatrzymane

Autor: KPP Koło 20 Maj 2019
Jechał 109km/h zamiast 40! Prawko zatrzymane
© archiwum e-kolo
Komentarzy: 2 Czytano:
14,057 razy |

Utratą prawa jazdy skończyła się dla 22-latka brawura za kierownicą. Kierowca volkswagena jechał z prędkością 109 km/h, w miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie do 40km/h. Policjanci zatrzymali prawo jazdy lekkomyślnemu kierowcy w związku z rażącym przekroczeniem dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym. Apelujemy do kierowców o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego!

R E K L A M A
2
Czytano:
14,057 razy
Udostępnij

W czwartek, 16 maja funkcjonariusze z kolskiej drogówki prowadzili na terenie gminy Koło kontrole pojazdów pod kątem przekraczania przez kierujących dozwolonej prędkości. Jednym z zatrzymanych tego dnia do kontroli drogowej był kierowca volkswagena. Mieszkaniec gminy Olszówka przekroczył dozwoloną prędkość, aż o 69 km/h. Zgodnie z obowiązującymi przepisami policjanci zatrzymali prawo jazdy 22-latkowi. Dodatkowo w związku z popełnionymi wykroczeniem lekkomyślny kierowca został ukarany mandatem, a na jego konto wpłynęło 10 punktów karnych.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami policjanci informują właściwego starostę o każdym ujawnionym przypadku przekroczenia dopuszczalnej prędkości powyżej 50 km/h w terenie zabudowanym. Na podstawie tej informacji, starosta wydaje decyzję o zatrzymaniu prawa jazdy, nadając jej rygor natychmiastowej wykonalności i zobowiązuje kierowcę do zwrotu prawa jazdy, o ile dokument ten nie został wcześniej zatrzymany.

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A

Jeśli byłaś/eś świadkiem wypadku lub innego niebezpiecznego zdarzenia
[ powiadom nas o tym ]
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (2)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Gość · 20 Maj 2019
I bardzo dobrze ! Ale 1 osoba to nie wszystko. Na ul. Kolejowej i Opałki po 22 robia sobie wyścigi na motorach i samochodami .Dlaczego tego Policja nie ukróci.Czy dlatego ,ze są to dzieci osób dobrze znanych w Kole i okolicy ? Wystarczy aby kamery włączyć i wszystko będzie jasne .
Siema · 20 Maj 2019
To chyba dobrze ze robią sobie wyścigi późnym wieczorem niż w ciagu dnia kiedy stwarzają wiecej zagrożenia ? ;) Późna pora pusta droga kazdy lubi sobie depnąć czy miasto czy nie miasto
R E K L A M A