R E K L A M A
ren
R E K L A M A
Artbud
Wiadomości Miasto Koło

Business Intelligence- użyteczna platforma do efektywnych obliczeń biznesowych

23-05-2019 16:39 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 1,261 | Komentarzy: 0
Innowacyjna platforma analityczna Qlik Business Intelligence została opracowana do wykonywania elastycznych i dynamicznych analiz biznesowych zgodnie z oczekiwaniami osób, które je zlecają. Możliwości platformy są niemalże nieograniczone, natomiast wyniki i zbiory danych są aktualizowane i odświeżane na bieżąco.
Business Intelligence- użyteczna platforma do efektywnych obliczeń biznesowych
Foto:archiwum e-kolo
R E K L A M A
matrix

Asocjacyjna baza danych oraz in-memory – pełne udogodnienie dla analityków

Opatentowana asocjacyjna baza danych pozwala na zaawansowane wyszukiwania na podstawie podobieństwa danych. Natomiast innowacyjna technologia in-memory wykorzystana w aplikacji Qlik zapewnia odpowiednio wysoką jakość wszystkim przedsiębiorstwom, które z niej korzystają bez względu na ilość wykorzystanych danych źródłowych. Jakość i wydajność przetwarzanie pozostaje niezmienna i niezakłócona. Ważną cechą aplikacji jest możliwość przeglądania danych w czasie rzeczywistym w raportach zwanych dashoboardami. W momencie, gdy użytkownik aplikacji zaznaczy na ekranie ważne dla niego obszary, a wartości w tabelach oraz na wykresach zostaną automatycznie przeliczone, a tym samym aktualizują bieżący wybór.

Użytkownicy platformy Business Intelligence

Jeśli analiza danych oraz tworzenie raportów przy pomocy Excela nie sprawdza się i jest mało efektywne, wówczas warto skorzystać z innowacyjnej platformy Business Intelligence. Autor platformy – firma Qlik umożliwia mobilny dostęp do danych w każdym miejscu i o każdej porze.

Spójny system analityczbny – jedno wiarygodne źródło danych

Platforma Business Inteligence stanowi kompletne, przystosowane do potrzeb współczesnych firm, innowacyjne rozwiązanie wykorzystywane do przeprowadzania złożonych analiz. Warto podkreślić, że użytkownicy posiadający odpowiednie uprawnienia mają dostęp tylko do przypisanych im informacji. Dzięki unikalnym rozwiązaniom można zintegrować dane pochodzące z wielu różnych źródeł w jednym miejscu i wykorzystać do własnych potrzeb. Ponadto program umożliwia łączenie danych z plików płaskich oraz danych z baz systemowych. Dzięki funkcji Data Discovery wyświetla niezgodności i braki w danych.

Zdalna praca z danymi i błyskawiczne wyniki

Otrzymanie odpowiedzi na wybrane zapytanie do bazy danych zazwyczaj trwa mniej niż sekundę. Qlik jest  niezwykle efektywnym narzędziem Business Intelligence, gdyż daje możliwość interaktywnej pracy zdalnej  z wieloma danymi za pomocą dowolnych urządzeń mobilnych połączonych z internetem. Aby korzystać z tej funkcji nie ma potrzeby dodatkowych inwestycji czy  tworzenia specjalnej aplikacji, a wdrożenie jest płynne i możliwe w bardzo krótkim czasie.

Platforma Business Intelligence wykorzystana w wielu sektorach

Platforma analityczną Business Intelligence może być wykorzystana w różnych branżach. Najbardziej przydatna okaże się w działach sprzedaży firm o rozmaitych profilach. Obejmuje różne rodzaje analiz, które umożliwiają skuteczne zarządzanie firmą, a tym samym lepsze prognozowanie i dysponowanie finansami.

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl

Materiał naszej telewizji

 Urząd Gminy w Kościelcu podejmuje challenge 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze
R E K L A M A
fizjobaby
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
Franspol
popularne wiadomości
09 Lip.
19:00

Miejski Dom Kultury,ul.Słowackiego5, Koło
W cyklu
05 List.
18:00

Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 5, Koło
Michał Wiśniewski Akustycznie - koncert
13 List.
18:00

Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 5, Koło
Koncert Teresy Werner
Posadzki maszynowe i wylewki Koło Turek Uniejów Konin