R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wydarzenia

Zenon Martyniuk i Akcent gwiazdą Święta Mleka i Powiatu!

23-05-2019 17:03 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 64,289 | Komentarzy: 0

Wielkopolskie Święto Mleka i Powiatu Kolskiego to jedna z największych imprez plenerowych w regionie. Od wielu lat, w miesiącu sierpniu gromadzi na Stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole tysiące mieszkańców.
Foto:archiwum e-kolo
R E K L A M A

Na scenie tego wydarzenia gościliśmy już m.in. Golec uOrkiestra, Bracia, Varius Manx itd. W tym roku usłyszymy króla muzyki disco-polo Zenona Martyniuka. Twórca wielu hitów tego nurtu muzycznego zaśpiewa dla publiki 24 sierpnia br. 

Tradycyjnie już, Wielkopolskie Święto Mleka i Powiatu Kolskiego to wydarzenie organizowane przez Starostwo Kolskie i Okręgową Spółdzielnie Mleczarską w Kole, które łączy w sobie targi mleczarskie z dużym wydarzeniem muzycznym. Każdego roku kolski stadion tego dnia jest chętnie odwiedzany przez mieszkańców miasta, powiatu i regionu. Czy w tym roku również tak będzie?

Przypomnijmy koncert Zenona Martyniuka z Kłodawy, kiedy to obiekt został zapełniony do ostatniego miejsca.

 Polecany materiał video

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę