R E K L A M A
ren
R E K L A M A
myjnia kolo
Wiadomości Szkoły i Przedszkola

Jak funkcjonują polskie szkoły?

30-05-2019 15:14 | Źródło: kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 2,557 | Komentarzy: 0
Bogaty program pobytu ma przebywająca w Kole delegacja z miasta Sighnaghi w Gruzji. Różniące nas kultura i obyczajowość powodują, że miłych gości interesuje wszystko. Dzisiejszy intensywny dzień rozpoczęła wizyta w Szkole Podstawowej nr 2 w Kole. Goście zostali ciepło przyjęci przez dyrektorów i przedstawicieli szkoły.
Jak funkcjonują polskie szkoły?
Foto:
R E K L A M A
Biuro podatkowe Buczkowski

Obejrzeli placówkę z zaciekawieniem. Szkoła jest nowoczesna, dobrze wyposażona, ma interesującą ofertę edukacyjną. Zarówno śpiewających przedszkolaków, jak i sterujących samodzielnie skonstruowanymi robotami uczniów, przedstawiono Gruzinom, co pozwoliło im pojąć szeroki zakres nauczania. Goście poznali większość osiągnięć szkoły, dowiedzieli się o realizowanych programach, a widząc bogatą kolekcję pucharów, pytali o sport, dyscypliny, dostępność młodych do aktywności fizycznej.

Materiał naszej telewizji

 Umowa na dofinansowanie ulicy Nagórnej podpisana! 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze