R E K L A M A
ren
R E K L A M A
geberit piecownia
Wiadomości Miasto Koło

Uczennica SP 5, zwyczajna dziewczyna o niezwykłych sukcesach

21-06-2019 20:36 | Źródło: SP5 | Wyświetleń artykułu: 18,868 | Komentarzy: 1
Interesuje się muzyką, modą, lubi czytać książki, jeździć na rowerze i rolkach, a zimą na nartach, w wolnych chwilach spotykać się z przyjaciółmi. Jej pasją są języki obce, zwłaszcza hiszpański. Tak o Zuzi mówi jej mama, Agata Szypulska.
Uczennica SP 5, zwyczajna dziewczyna o niezwykłych sukcesach
Foto:SP5
R E K L A M A
Biuro podatkowe Buczkowski

Uczący ją nauczyciele dodają: skromna, miła, empatyczna, niezwykle zdolna, odpowiedzialna, uczynna, zaangażowana w życie klasy, szkoły, wspaniała recytatorka o znakomitej dykcji. Do tego jest lubiana przez rówieśników, udziela się w Manufakturze Piosenki Harcerskiej „Wartaki”.

Ta z pozoru zwyczajna dziewczyna, o której wszyscy wypowiadają się w samych superlatywach, może się pochwalić wieloma sukcesami na polu naukowym. Jest tegoroczną laureatką Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego (jedyną w tym roku szkolnym w Kole laureatką konkursów kuratoryjnych), Ogólnopolskich Konkursów: Alfik Humanistyczny, Alfik Historyczny, Olimpus (z j. angielskiego). Uzyskała 1. miejsce w Miejskiej Olimpiadzie Ekologicznej i 1. miejsce w etapie rejonowym 27. Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia. Ponadto zdobyła złote tarcze z biologii i historii w VI edycji Powiatowego Turnieju Wiedzy na Dworze Króla Kazimierza Wielkiego w Kole i zakwalifikowała się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego oraz Wojewódzkiego Konkursu Historycznego. To niektóre z jej osiągnięć. Szkoła Podstawowa nr 5 w Kole jest dumna z tego, że może się pochwalić taką uczennicą.

Zuziu, wiemy, że jeszcze nieraz usłyszymy o Twoich sukcesach. Trzymamy za Ciebie kciuki.

Materiał naszej telewizji

 Paulina Hennig-Kloska o służbie zdrowia i kampanii wyborczej 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze