R E K L A M A
ren
R E K L A M A
Artbud
Wiadomości Gmina Kościelec

Srebrna Odznaka Polskiego Związku Szachowego w Kościelcu

25-06-2019 14:16 | Źródło: UG Kościelec | Wyświetleń artykułu: 1,345 | Komentarzy: 0
SREBRNĄ HONOROWĄ ODZNAKĘ POLSKIEGO ZWIĄZKU SZACHOWEGO otrzymał Dariusz Ostrowski, trener, działacz, zawodnik, pomysłodawca i założyciel sekcji szachowej działającej przy UKS KKS „Kiełbaska” w Kościelcu.
Srebrna Odznaka Polskiego Związku Szachowego w Kościelcu
Foto:UKS KKS "Kiełbaska"
R E K L A M A
Biuro podatkowe Buczkowski

Sekcja szachowa powstała w 1999 r. Dariusz Ostrowski jest sędzią szachowym klasy drugiej, czterokrotnie nagrodzony listem gratulacyjnym Wielkopolskiego Kuratora Oświaty za zdobycie przez drużynę z Kościelca tytułu MISTRZA WIELKOPOLSKI. W 2015 roku został wyróżniony tytułem Pasjonat Sportowej Polski za szczególne zaangażowanie w rozwój infrastruktury sportowo-rekreacyjnej oraz upowszechnianie kultury fizycznej i sportu wśród dzieci, młodzieży i społeczności lokalnej. Obecnie wspomaga drużynę z Kościelca w rozgrywkach trzecioligowych. Jego podopieczni odnosili i odnoszą sukcesy w turniejach wojewódzkich i ogólnopolskich.

 

Materiał naszej telewizji

 Marszałek w Babiaku. Umowa dotacji podpisana 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Urząd Gminy w Kościelcu
Kontakt z autorem: sekretariat@koscielec.ug.gov.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze