R E K L A M A
ren
R E K L A M A
geberit piecownia
Wiadomości Miasto Koło

Mieszkanka Koła w finale Miss Polonia 2019!

27-06-2019 08:57 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 32,838 | Komentarzy: 5
Po zakończonym konkursie Miss Wielkopolski nie koniec informacji o osiągnięciach mieszkanek Koła na polu konkursów urody. Okazuje się, że jedna z nich osiągnęła ogromny sukces - dotarła do finału prestiżowego konkursu Miss Polonia 2019!
Mieszkanka Koła w finale Miss Polonia 2019!
Foto:Miss Polonia

Paulina Muzolf, bo o niej mowa to 24-letnia mieszkanka Koła, która nacodzień prowadzi biuro turystyczne w Koninie, jednak nadal mieszkając w swoim miejscu urodzenia. Jak to się stało, że niebawem powalczy o koronę Miss Polonia? Wzięła udział w pierwszych etapach konkursu na poziomie wojewódzkim. 6 czerwca w Kaliszu w Hotelu Kristoff odbył się finał woj. Wielkopolskiego, gdzie Paulina otrzymała "dziką kartę" od organiatorów etapu ogólnopolskiego. 

Mieszkanka Koła przygotowuje się teraz do zgrupowania dla finalistek w Łodzi, które zaplanowano na 5 lipca br. a potem już tylko wielki finał w listopadzie, który będziemy mogli śledzić na antenie programu pierwszego Telewizji Polskiej.

Miss Polonia to jeden z najstarszych konkursów piękności na świecie, którego obecny kształt i misja zostały oparte na 90-letniej tradycji organizacji wyborów najpiękniejszej Polki. Kiedy literat Tadeusz Boy-Żeleński wymyślał nazwę „Miss Polonia”, nie mógł przypuszczać, że będzie częścią wydarzenia, które osiągnie międzynarodowy sukces, a także skupi na sobie uwagę milionów obserwatorów z całego świata. Dla wielu Polek konkurs Miss Polonia był początkiem wspaniałej kariery: Aneta Kręglicka, Ewa Wachowicz, Rozalia Mancewicz, Marcelina Zawadzka, Paulina Krupińska, Izabella Krzan, Agata Biernat i wiele innych. 

Paulinie gratulujemy i życzymy powodzenia!

Materiał naszej telewizji

 Święto Ogórka w Gminie Dąbie 2019 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (5) Pokaż komentarze