R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Nowe ławki w parku 600-lecia, poprzednie zdewastowane

10-07-2019 10:46 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 9,817 | Komentarzy: 7

Kilkadziesiąt ławek drewnianych z oparciem finalnie znajdzie się w parku 600-lecia. Poprzednie, jak łatwo można się domyśleć zostały w mniejszym lub większym stopniu zniszczone. Wymianie ulegną również kosze na śmieci.
Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

W chwili obecnej 20 ławek, takich jak na powyższym zdjęciu zostało zamontowanych w głównej alejce parku 600-lecia. Całą inwestycję wymiany ławek i koszy podzielono na dwa etapy: pierwszy to alejka główna, drugi natomiast to uliczki boczne. Obecne ławki posiadają oparcie - to odpowiedź na prośby seniorów, którzy prosili o takie rozwiązanie.

Wymienione zostaną również kosze na śmieci. Poprzednie, mimo iż betonowe - zostały w dużej części zniszczone przez "użytkowników". Nowe będą swoim wyglądem nawiązywać do drewnianych siedzisk. 

Czy nową inwestycją w infrastrukturę parku będziemy się długo cieszyć? to zależy tylko od nas, mieszkańców.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (7) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA