(4)
Pochmurno 1
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Twierdziła, że zgubiła walizkę na A2. Jechała z 2 promilami

Twierdziła, że zgubiła walizkę na A2. Jechała z 2 promilami

Autor: KPP Koło 10 Lipiec 2019
Twierdziła, że zgubiła walizkę na A2. Jechała z 2 promilami
© e-kolo.pl
Komentarzy: 4 Czytano:
15,154 razy |

Policjanci z Dąbia zatrzymali 46-mieszkankę Konina, która jechała autostradą mając ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Kobieta planowała pojechać do Warszawy, ale dalszą jazdę uniemożliwił jej pracownik utrzymania autostrady. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

R E K L A M A
4
Czytano:
15,154 razy
Udostępnij

Zgłoszenie o podejrzeniu kierowania pojazdem przez nietrzeźwą kierującą, oficer dyżurny kolskiej jednostki otrzymał 9 lipca br. po godzinie 22:00. W miejsce, gdzie miała zatrzymać się kierująca pojazdem Nissan, został zadysponowany patrol z Posterunku Policji w Dąbiu. Na MOP-ie Cichmiana, policjanci zastali wskazaną osobę. Mundurowi ustalili, że 46-latka jechała z Konina i planowała podróż do Warszawy. W Cichmianie jednak zorientowała się, że nie ma walizki. Kobieta twierdziła, że zgubiła ją na autostradzie, gdyż zapomniała zamknąć pokrywę bagażnika. Kierująca wezwała pracowników utrzymania autostrady, by pomogli odnaleźć jej zgubę. Mężczyźni po krótkiej rozmowie z 46-latką, zorientowali się, że kobieta najprawdopodobniej znajduje się pod wpływem alkoholu. Przypuszczenia te potwierdziły się, ponieważ badanie wykazało ponad dwa promile alkoholu w organizmie koninianki. Policjanci zatrzymali 46-latce prawo jazdy i oczywiście nie pozwolili kontynuować podróży. Za przestępstwo kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi jej kara pozbawienia wolności do 2 lat, wysoka grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów.

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A

Jeśli byłaś/eś świadkiem wypadku lub innego niebezpiecznego zdarzenia
[ powiadom nas o tym ]
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (4)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Nikt · 12 Lipiec 2019
Wy Policyjne. Czele!!! Kiedy zatrzymanie mundurowych. Gangsterow typu. Mąka. Luster. Forynski Górniak Brył. ? Policyjne. Kurwy. czepiacie się ludzi za piwo. Małe Wy staowcie zagrożenie dla. Spleczenstwa. Gestaowcy. !!!!!!!
Nkt · 11 Lipiec 2019
Mąka. Luster. Forynski. Policyjne. Kurwy. Jaka. Walizkę. Prochów. Daliście z Koła. Do Poznania. Na Akcje. Bałkany. 2019. Podziękowania z zagranicy to za prochy?Ty. Cwelu wiesz jak robić. Kasę. BSW KG. To twoje. Pachołki. Byle do. Wyborów!!!!!
czytelnik · 11 Lipiec 2019
Jak się jedzie po pijanemu to trzeba szczególnie uważać, aby czegoś nie zgubić!
marty · 11 Lipiec 2019
A walizka?
R E K L A M A