(68)
× Wszystkie informacje o 31 Finale WOŚP w Kole
Pochmurno 0
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Jarosław Kawka wyrzucony z MOSiRu! Powodem - utrata zaufania

Autor: Redakcja portalu e-kolo.pl 29 Lipiec 2019 przeczytasz w ok. 4 min.
Jarosław Kawka wyrzucony z MOSiRu! Powodem - utrata zaufania
© e-kolo.pl
(68) | Czytano:
49,947 razy | przeczytasz w ok. 4 min.

Od 1 września, przez wielu oceniany najlepszym dyrektorem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole - Jarosław Kawka pożegna się z pracą! Właśnie otrzymał wypowiedzenie i jak zapowiada - będzie walczył o dobre imię w sądzie.

R E K L A M A
68
Czytano:
49,947 razy
Udostępnij
Ankieta
Czy Jarosław Kawka powinien zostać na stanowisku dyrektora MOSiR?

Za naszym pośrednictwem Jarosław Kawka przekazuje swoje oświadczenie oraz prośbę o udostępnienie treści wypowiedzenia, aby opinia publiczna mogła poznać jej treść.

Jarosław Kawka kieruje MOSiRem od grudnia 2017 roku. W tym czasie doprowadził do odnowienia wizerunku stadionu, gdzie zrealizowano następujące prace: przebudowa widowni, budowa zadaszenia widowni, przebudowa murawy, budowa systemu nawadniającego, budowa nowoczesnej bieżni stadionu wraz z elementami lekkoatletyki, itd. 

Dotychczasowy dyrektor to osoba od lat związana z lokalnym sportem, jako gracz i były prezes MKS Olimpii Koło, organizator imprez sportowych. Przez ostatnie lata uruchomił cykl biegów Grand Prix Koła, który świetnie promował bieganie, ale i miasto Koło w regionie i całym kraju. Słynny Międzynarodowy Bieg Warciański rozkwitł pod jego nadzorem przy współpracy wielu sponsorów i organizacji. Potrafił uzyskać przychylność i szacunek największych lokalnych sponsorów, bez których nie udałoby się zorganizować tak dużych i prestiżowych imprez. 

Na następne lata miał wiele planów, których realizację już rozpoczął. Jego marzeniem była budowa sztucznego boiska treningowego na obiekcie stadionu. 

Poniżej prezentujemy jego oświadczenie:

Chciałbym serdecznie podziękować kolskim mediom i za ich pośrednictwem  firmom, samorządom, stowarzyszeniom, organizacjom pozarządowym z naszego regionu, osobom  prywatnym, ale przede wszystkim moim współpracownikom z którymi przez ostatnie 3 lata  było mi dane współpracować.                                                   

Sport od zawsze zajmował najważniejsze miejsce w moim życiu dlatego objęcie funkcji Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole było spełnieniem moich zawodowych marzeń. Zarówno w pracy zawodowej jak i w życiu prywatnym kieruję się uczciwością i pracowitością. Pracując w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kole włożyłem całe swoje serce, skrupulatnie realizując założone sobie cele, aby poprawić funkcjonowanie podległych mi jednostek. Nigdy nie mieszałem polityki ze sportem i do dziś miałem nadzieję, że praca, uczciwość  i zaangażowanie są doceniane bez względu na przynależność partyjną  czy polityczną.                                                                                                                                         

W dniu dzisiejszym Pan Burmistrz Krzysztof  Witkowski wręczył  mi wypowiedzenie umowy o pracę. Aby uciąć wszelkie spekulacje załączam niniejsze pismo do Państwa oceny, a ja o swoje dobre imię będę walczył w sądzie.

Z wyrazami szacunku

 Jarosław Kawka

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole

Jak poinformował nas dyrektor - w ostatnim MOSiR był kierunkiem wielu kontroli, które nic nie wykazały. Czy to dobra decyzja burmistrza? Poddajemy temat pod głosowanie w ankiecie.

Redakcja portalu e-kolo.pl pragnie podziękować dyrektorowi za wzorową współpracę z naszymi mediami. Zawsze mogliśmy liczyć na szybkie i profesjonalne podejście z Jego strony w kontakcie z naszą redakcją oraz wzajemnej współpracy przy realizacji najwięszych imprez sportowych. 

Od Burmistrza otrzymaliśmy również kilka słów dotyczących zwolnienia:

Nie chce komentować sprawy tum bardziej, ze znajdzie o a finał w sądzie. Przyczyny są w wypowiedzeniu umowy. Pragnę stwierdzić, ze niedopuszczalnym jest to co zobaczyłem osobiście na basenie.Ponadto wszystkie wnioski o dotacje na infrastrukturę składała gmina, a nie mosir. Ostatni wniosek na boisko przygotowywał pracownik urzędu.

Krzysztof Witkowski, burmistrz Koła

Oceń artykuł
średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (68)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Wyróżniony komentarz
Łoj · 29 Lipiec 2019
Czyli jak zawini urzędnik zwolnią burmistrza ?
Mieszkaniec miasta · 02 Styczeń 2020
Mieszkańcy miasta pamiętają o tej sprawie.
😞 · 30 Lipiec 2019
Panie Burmistrzu robi Pan dokładnie to samo co robił Pana poprzednik ! Zwolnił dyrektora - człowieka z pasją, człowieka z miłością do swojej pracy - dyrektora Muzeum Technik Ceramicznych dr Krzysztofa Witkowskiego- to był ogromny błąd i strata dla miasta. Przykre, że Pan nie potrafi spojrzeć na działania Jarka przez pryzmat pasji i zaangażowania:( rujnuje Pan wiarę w pozytywny odbiór urzędu Burmistrza:(
Mck · 30 Lipiec 2019
panie burmistrzu widzę, że wyznaje pan zasadę, że jak robić bu.... w mieście to na całego! Grunt to pozwalniać wszystkich kompetentnych ludzi o obsadzić te stanowiska swoimi przy...sami i rodzinką. PANIE JARKU jesteśmy z Panem!!! Najlepszy Dyrektor MOSiR w historii!!! Proszę się nie poddawać. Nie wiem jakie są możliwości zwołania referendum w tej sprawie, ale będę pierwszym który wyrazie swe poparcie dla P. Kawki.
Zbigniew Jamrozik · 30 Lipiec 2019
Właśnie wygooglowalem sobie datę zatrudnienia Jarosława Kawki. Był to wrzesień 2016. Rozwiązanie umowy za wypowiedzeniem w lipcu 2019, daje jednomiesięczny okres wypowiedzenia, którego koniec przypada na 31 sierpnia 2019 roku. Dwie pieczenie na jednym ogniu. Po pierwsze jest środek wakacji, po drugie od 1 sierpnia okres zatrudnienia liczony w sumie razem z okresem wypowiedzenia przekroczyłby 3 lata i okres wypowiedzenia wzrósłby do 3 miesięcy. Zatem ta końcówka lipca była decydująca. Gdyby wypowiedzenie wręczono 1 sierpnia to bieg okresu wypowiedzenia skończyłby się w dniu 30 listopada, a więc już w okresie normalnej działalności rady miasta a nie w trakcie przerwy wakacyjnej.
Janusz Kupczak · 30 Lipiec 2019
Ciekawe co za idiota spod sierpa i młota podsuną tak idiotyczny pomysł Kiedy skończą się wreszcie ubeckie praktyki w tym mieście
Gosc · 30 Lipiec 2019
Może teraz zaczną, bo już miarka się przebrała.
Gosc · 30 Lipiec 2019
Skoro mają pełne gacie to dlaczego nie zakładają spraw o mobbing. Czego się boją.
Gosc · 30 Lipiec 2019
Jak to kto następny. Jeszcze paru naczelników zostało. Mogę się założyć, że do końca roku ich nie bedzie. Póżniej dr MDK, dr Muzeum i pozamiatane. Czerwono będzie, bardziej niż w Rosji czy Korei. Aż trudno uwerzyć, że ludzie w Kole są tak głupi i tak wybrali.
JarJarBeniu · 30 Lipiec 2019
Jarek, zakładaj grupę referendalną i jedziemy z koksem. Całem miasto za Tobą stoi. Masz moc, kto jak nie Ty. Pamiętaj nic o Nas bez Nas. Dziś całego miasto mówi o tym wydarzeniu, o bucie tego pana, wszystkie zakłady pracy. Ma się co wstydzić. Ludzie za Tobą pójdą, bo już mają dosyć tego ucisku, a zwłaszcza biedulki w urzędzie. Wszyscy mają pełne gacie kto następny. Tylu już zwolnił i się nie boi. Robi to konsekwentnie to co Sobie założył. Mówię Ci brachu dasz radę. Jesteś sportowcem z krwi i kości. Bardzo wielu w Ciebie wierzy...bo wszystko co robisz robisz dla dobra sportu w Kole, a nie własnej prywacie jak reszta. Przemyśl to. Trzymaj się.
Gosc · 30 Lipiec 2019
Panie Jarku. Z wielką przykrością przyjąłem do wiadomości informację o rozwiązaniu z panem stosunku pracy. Uważam Pana za kompetentnego fachowca w swojej dziedzinie i osobę niezwykle elokwetną. Miałem okazję pana poznać i mimo, że miałem z panem styczność bardzo krótko, dażę pana za ogromne zaangażowanie we wszystkie zadania, których się pan podejmuje. Uważam, że obecnie nie ma bardziej doświadczonej osoby, tak dobrze znającej realia MOSiR-u w Kole. Mam nadzieję, że cała Rada Miejska stanie za panem w obronie. Kto tego nie zrobi na pewno, nie spotka się z poparciem w kolejnych wyborach. Dlatego zachęcam całą Radę Miejską do podjęcia wspólnych kroków ponad podziałami i przekonania obecnego włodarza co do swojej błędnej decyzji. Uważam, że w trybie natychmiastowym powinna być zwołana Komisja Skarg, Wniosków i Petycji, gdyż na pewno spływają już pisma w tej sprawie. Życzę Panu szcześliwego zakończenia tej sprawy, a nawet jeśli tak się nie stanie to przy pana możliwościach wkrótce będzie się pan z tego śmiał. Myślę, że mieszkańcy bardzo szybko ocenią działania pana burmistrza, który popełnia już na starcie same błędy. Ten wybór to ogromny błąd mieszkańców i będą musieli z goryczą ponieść jego konsekwencje. Szkoda, że kadencja trwa tak długo...Pozdrowienia dla mieszkańców miasta Koła
Anna Grodzka · 30 Lipiec 2019
A może pan burmiszcz najpierw popatrzy na swoich pracowników . Albo może pan burmiszcz niech w niedziele przychodzi do pracy, tak przychodzi bo przecież nawet nie ma prawa jazdy.
Pablo · 30 Lipiec 2019
Nie widzisz że błędy wynikają z "szacunku" do włodarza
czytelnik · 30 Lipiec 2019
A może Ty najpierw nauczysz się poprawnie pisać, nim to zaczniesz robić?
Waldziu · 30 Lipiec 2019
Szykuje się miejsce dla PO-paprańca Szurgocika albo powrót byłej księżuni Martuni od siedmiu boleści.Chore to miasto pod rządami obecnego włodarza.
cibik · 30 Lipiec 2019
No to szykują się zaj... zmiany, dyr będzie pingpongista a jego prawą ręką kolska gwiazda piłki nożnej. Pan Burmistrz nie ma pojęcia o pracy w mosir, myśli że zmiana dyr to tak jak zmiana Pani na biurze podawczym w UM.
Ziuta · 30 Lipiec 2019
Konkurs na dyrektora biblioteki rozpisany. Ta obecna to najlepsza dyrektor biblioteki jaka nam się przytrafiła. Jeśli nie zostanie wybrana... to czarno to widzę
mieszkaniec · 30 Lipiec 2019
Szanowny Panie Burmistrzu-nie myli się tylko ten, który nic nie robi. Wydaje się, że zauważył Pan, że decyzja o zwolnieniu Pana Kawki była chyba zbyt pochopna i przyniosła Panu więcej przeciwników (tacy zawsze będą) nawet wśród Pana wyborców niż zwolenników. Zapewne jako prawnik zdaje Pan sobie sprawę, że argumenty użyte w uzasadnieniu wypowiedzenie dla sądu mogą być mało przekonujące. Proponowałbym na "chłodno" zrobić bilans zysków i strat. Z mojej perspektywy plusów nie ma. Natomiast utratę tak zaangażowanej osoby w rozwój sportu, infrastruktury sportowej, imprez w mieście na pewno będzie można zauważyć w niedalekiej przyszłości. Nie ukrywam, że ewentualna zmiana decyzji co do wypowiedzenia wymagać będzie dużej odwagi, ale w oczach Pana wyborców, jednocześnie osób popierających pana Kawkę może Pan jedynie zyskać.
Tyrion Lanister · 30 Lipiec 2019
Nie filozofuj już. Marzeniem nie tylko Twoim, ale też i moim i wielu mieszkańców jest Koło jako miasto równych praw i szans. Widzimy Koło jako miasto w którym czujemy się dobrze, w którym czujemy się GODNIE! Niestety sam nie chcesz tego przyznać ale jest to punkt kulminacyjny tej kampanii. Pan Dyrektor jest dobrym, rzetelnym i uczciwym pracownikiem. Ma ogromny szacunek i poparcie społeczne. Jego dokonania w pracy są naprawdę znakomite. Ta decyzja jest delikatnie mówiąc niezrozumiała a przyczyna wypowiedzenia niewspółmierna do skutku. Najgorsze że to dopiero początek kadencji. Dyrektorzy szkół, teraz Dyrektor MOSiR. I ten moment, środek wakacji, większość osób na urlopach. Tak się nie powinno robić. Panie Dyrektorze, wytrwałości, będzie dobrze. Kolanie pamiętają Pana dokonania. Pana bezstronność i fachowość. Trzymamy kciuki!
czytelnik · 30 Lipiec 2019
Pod ogólnym stwierdzeniem: "brak zaufania", może się kryć całkiem sporo. A nie jest to na pewno coś, co trzeba przekazywać w internecie naruszając czyjeś dobra osobiste. Nie sądzę, żeby burmistrz (mając podobne doświadczenia osobiste) robił coś podobnego do tego co już było, bez znaczących poważnych przyczyn! Jeśli odwołany dyrektor złoży pozew do sądu, wówczas prawdopodobnie będziemy wiedzieć czym była owa "utrata zaufania" Trochę więc spokoju i cierpliwości.
Kolanin · 30 Lipiec 2019
Oj P burmistrz dobrze ze na Pana nieglosowalem. 1 spraw jakiś problem był z podpisaniem dotacji na wóz dla OSP Koło Nad Warta coś mi się o uszy odbiło a teraz kolejny cyrk. Z zagranicy sledze co się wyprawia w tym naszym Kole. Kawa 3maj się i nie daj się.
czytelnik · 30 Lipiec 2019
Musisz mieć duże uszy, jeśli Ci się na taką odległość odbija!
Gość · 30 Lipiec 2019
Uzasadnienie wypowiedzenia umowy jest wręcz śmieszne Nikt nie jest w stanie upilnować wszystkich pracowników Jeśli Pan Witkowski był świadkiem takiego zachowania pracownika basenu powinien o tym poinformować jego zwierzchnika by go ukarac za takie zachowanie Ale Pan burmistrz miał być dla ludzi -))) Teraz by się z nim spotkać są zapisy i czas oczekiwania 3 miesiące Taki zarobiony -)))
Irenka · 30 Lipiec 2019
Ta rzeka od stuleci nazywała się Rgilówka a jej głównym dopływem Orłówka. Ręce opadają
W sądzie · 30 Lipiec 2019
Napiszcie kiedy rozprawa w sądzie. W tej ważnej sprawie musze być obecny bo gra idzie o dużą stawkę. Chce wspierać kompetencje czyli Jarosława Kawkę!
Porozumienie · 30 Lipiec 2019
Klub Radnych "Porozumienie dla Koła" czekamy na oficjalne zajęcie stanowiska w sprawie Zwolnienia Dyrektora Kawki.
kolanin · 30 Lipiec 2019
dymisja burmistrzca
Optymista · 30 Lipiec 2019
Dyrektorze Kawko Jarosławie. Podoba mi się upublicznienie tej trudnej dla ciebie, niesprawiedliwej za razem sprawy zwolnienia. Naród potrzebuje takich mężów jak Pan Jarosław. Proszę Pana aby kandydował Pan na stanowisko włodarza miasta Koła. Dla Pana jako sportowca to pismo zwolnienia zapewne jest rękawiczką przedszkolaka rzuconą w twarz. To jakoby sędzia w meczu piłkarskim za niepoprawnie wyrzucony out zrzucił z boiska kapitana drużyny. Złość ogarnia z pewnością każdego obywatela dla którego ważne są kompetencje wśród mężów stanu. Z tego skromnego miejsca wpisywania komentarz apeluję do Pana w imieniu większości mieszkańców aby zechciał Pan startować, mam taką nadzieję, we wcześniejszych wyborach burmistrza, sprawiając że użyję wówczas litery B duże w wyrazie burmistrz.
Apolityczny · 30 Lipiec 2019
Może być ciekawie. Tym razem nie będzie opcji politycznej za burmistrzem, i opcji politycznych atakujących burmistrza. Tym razem burmistrz zadarł z mieszkańcami ponad wszelkimi podziałami. Jarosław Kawka nigdy nie wspierał, żadnej opcji politycznej i zawsze ze wszystkimi współpracował dla dobra sportu. Widać, że jest to człowiek z pasją. Po wypowiedziach Krzysztofa Witkowskiego na facebooku (sic!) wiać też, że nie bardzo ma pojęcie na temat sportu w naszym mieście i tego jakim szacunkiem i poparciem cieszy się Jarosław Kawka. Widać, że Krzysztof Witkowski nie zdaje sobie sprawy z tego co w te 3 lata zostało zrobione dla sportu w Kole i na jakim poziomie on teraz jest. Weźmy choćby dla przykładu taki Bieg Warciański. On widzi że był bieg i jest bieg. Nie wie tego że dzięki obecnemu dyrektorowi MOSiRU o Biegu Warciańskim znowu jest głośno w całej Polsce, a impreza stała się w przeciągu kilku lat "topową dyszką" w kraju. To co zrobił dla sportu w Kole JK można by było długo wymieniać. Wygląda na to, że Krzysztof Witkowski dla układów politycznych zrobił z JK dokładnie to samo co Stanisław Maciaszek zrobił z nim. Z tą różnicą że JK jest apolityczny a o Witkowskim już wtedy było wiadomo że politykuje. mimo to szkoda było Witkowskiego bo był człowiekiem z pasją na odpowiednim stanowisku - dyrektora muzeum. Teraz robi to samo innemu człowiekowi z pasją. Wstyd Panie Krzysztofie. Najgorsze jest to, że najbardziej ucierpimy na tym my, mieszkańcy. Bo o przyszłość Jarosława Kawki to akurat myślę, że nie ma co się martwić
Mieszkaniec · 30 Lipiec 2019
Zaczyna się! Kto następny? Może dyrektor MDK?! oszczędź wstydu Witkowski!
czytelnik · 30 Lipiec 2019
Ostrożnie, co do tego wstydu! Pod ogólnym stwierdzeniem: "brak zaufania", może się kryć całkiem sporo. A nie jest to na pewno coś, co trzeba przekazywać w internecie naruszając czyjeś dobra osobiste. Nie sądzę, żeby burmistrz (mając podobne doświadczenia osobiste) robił coś podobnego do tego co już było, bez znaczących poważnych przyczyn! Jeśli odwołany dyrektor złoży pozew do sądu, wówczas prawdopodobnie będziemy wiedzieć czym była owa "utrata zaufania" Trochę więc spokoju i cierpliwości. Sam jestem ciekaw co z tego wyniknie, ponieważ na pewno wpłynie to na moją ocenę wielu osób.
Kolanin · 30 Lipiec 2019
Jednak burmistrz Maciaszek miał racje z tymi instruktorami pływania ,że powywalał ich i kazał uczyć na Warcie.Wszędzie złodziejstwo i będzie gorzej...
JA · 30 Lipiec 2019
Nie chcę być złym prorokiem, ale podzieli Krzysio los Stasia... Chyba nie chodzi o to by być burmistrzem jednej kadencji, ale zapisać się pozytywnie w kartach historii, którą burmistrz tak lubi... Pracuje jednak na to by stało się dokładnie inaczej... No cóż teraz moge powiedzieć, że zmarnowałem głos w październiku...
Gość · 30 Lipiec 2019
Czytam i nie wierzę!!!!
Nit · 30 Lipiec 2019
Panie. Radny. Piasecki!!!!! Daj. Glos. !!!!!!!Jak. Chodziło o. Zone i własne. Przyrodzenie to Pań. Wiedziałeś. Jak o Swoje. Walczyć. Co z Wyborcami?????
Robert · 30 Lipiec 2019
Panie burmistrzu nie idź tą drogą co twój poprzednik! Głosowałem na Ciebie ale już zaczynasz mnie denerwować!!!
Seba · 30 Lipiec 2019
Panie Burmistrzu. Po tej decyzji straciłem do Pana zaufanie. Jarek, trzymaj się.
referendum · 30 Lipiec 2019
Jarek ma większe poparcie widzę niż witkowski w pierwszej turze :)
Heniutek · 29 Lipiec 2019
Takie uzasadnienie podważyć będzie łatwo.
Aklasa · 29 Lipiec 2019
Dyrektor Jarek ma to w sądzie wygrane. Jak można w tak prostacki i nieudolny sposób sformułować uzasadnienie zwolnienia. Dodam tylko tyle, że jeśli sąd podtrzyma wypowiedzenie umowy to zapowiada się manifestacja.
Kolo · 29 Lipiec 2019
Chcieliście lewaka za burmistrza to macie! Jesteśmy z Tobą Jarek #muremzaKawka #outWitkowski
mario · 29 Lipiec 2019
Wiadomo kogo szykuje - P. Szurgocik już przebiera nóżkami...
melo · 29 Lipiec 2019
Co raz ciekawiej.Kawka,Adamek,kto następny?
WL · 29 Lipiec 2019
Odpowiedzialność zbiorowa jak za komuny... ale to mnie nie dziwi wcale. Witkowski tak narzekał na Maciaszka jaki on beee a zachowuje się gorzej od niego. Zwalnia fachowca, który wykonywał swoje obowiązki sumiennie. Służył pomocą nawet w najbardziej błahej sprawie. Bardzo dobrze niech walczy w sądzie, niech bedzie odszkodowanie i Witkowski niech tez bierze odpowiedzialność finansowa za swoje decyzje.
Danka · 29 Lipiec 2019
Ale wstyd Panie burmistrzu. Lepszego dyrektora Koło nie miało.
RADEK · 29 Lipiec 2019
komuna wraca wstyd i szok!
Janek79 · 29 Lipiec 2019
Jarek jesteśmy z tobą instruktor pływania
Anastazja · 29 Lipiec 2019
W czasie drugiej tury niektórzy mówili, że to stanowisko zostało już komuś obiecane, ale zwolnienie tak dobrego specjalisty zaraz po wyborach byłoby nie do przyjęcia przy układaniu się z radnymi z innych obozów. Niektórzy gdybali, że może poleci po cichu za byle co, za jakiś rok w sezonie ogórkowym...
Natka23 · 29 Lipiec 2019
Nie zdziwię się jak Panna z odzysku znowu będzie kierownikiem/dyrektorem. Karma wraca!
D.G · 29 Lipiec 2019
Nie rozumiem, utrata zaufania bo ratownik pływał? 28.07 to była niedziela, może dyr upomnialby ratownika w poniedziałek? Skąd taka szybka decyzja? Może to tylko szukanie pretekstu? To jak to jest, panie Burmistrzu?
Gość · 29 Lipiec 2019
Pytanie do "sportowca" : dlaczego popierasz, o co Ci chodzi? To decyzja ze szkodą dla tych obiektów. Kawka jest bardzo dobrym dyrektorem i nie siej plotek
qwerty · 29 Lipiec 2019
Następny burmistrz zaczyna ;-(
Sportowiec · 29 Lipiec 2019
Czytelnicy zakopali ten komentarz
kolanin · 30 Lipiec 2019
to może będziesz pracował 7 dni on tez ma rodzine
Gość · 29 Lipiec 2019
Utrata zaufania- w ten sposób każdemu można przyłożyć.W naszym zakładzie tez tak jest ,jedna kierowniczka opowiada dyrektorce głupoty a ta nawet nie skonfrontuje tego tylko bezmyślnie zwalnia. Nawet skazaniec ma prawo sie wypowiedzieć a u nas nie..Co za czasy .Szary pracownik jest wykonuje najgorszą robotę i w żadnym przypadku nie ma prawa głosu.
Gość · 29 Lipiec 2019
To brzmi jak ustawka!
Tosia · 29 Lipiec 2019
Ciekawe ile dostał "Pan Ratownik" za taką akcję ;)
Gość · 29 Lipiec 2019
A Pan ratowmik pracuje czy został dyscyplinarnie zwolniony? Ustawka !
Pawełek K · 29 Lipiec 2019
Wstyd! Najlepszy Dyrektor jakiego Koło miało! Wstyd wstyd wstyd! Boje się końca tej kadencji.
Gość · 29 Lipiec 2019
Jak sie chce psa uderzyć to kij sie zawsze znajdzie.. Szczerze mówiac to nie znam p.Kawki ale jestesmy ciekawi kogo burmistrz szykuje na jego miejsce.W poprzedniej kadencji wielki szum był o zwalnianych pracowników a teraz cisza,nikt z radnych nie odzywa sie na sesji.Przewodniczacy dostał stołek to teraz popiera burmistrza.Nie ma nic za darmo.Coś za coś.. Pracownik basenu zawinił a dyrektora sie zwalnia a nie danego pracownika. A może to ustawka.Ktoś czyha na kolejny dyrektorski stołek. W takim razie co MDK.Cisza.
Rufus · 29 Lipiec 2019
I znowu w naszym kochanym Mieście poziom zaufania określa partyjna przynależność, lub jej brak...
Obsrwator · 29 Lipiec 2019
Szkoda słów.... Dokąd zmierza ten świat, Ci ludzie? Skoro kompetentne i wykształcone osoby są zwalniane bo zostały zatrudnione w czasach przeciwników politycznych... Teraz człowiek się nie liczy teraz liczą się układy! Poprzednik próbował rozbić układ wnieść trochę świeżości i nowych pomysłów ŹLE! UKŁAD MUSI WRÓCIĆ! Trzeba się przecież odwdzięczyć za jesienne działania...
Beata · 29 Lipiec 2019
Czytelnicy zakopali ten komentarz
Gość · 29 Lipiec 2019
Oj Beato Beato !!!
Gosc · 29 Lipiec 2019
to chyba jakiś żart. Czy ktoś może zrobić coś z tym Panem który robi co chce, zwalnia kogo chce bez konkretnej przyczyny i zatrudnia kogo chce bez konkursów? Czy wy tego nie widzicie co ten człowiek robi? Trzymam kciuki panie Jarku bo przyczyna wypowiedzenia umowy śmieszna.
plywajaca · 29 Lipiec 2019
z tego co wiem to MOSiR to trzy budynki: stadion, hala sportowa i basen. Wiec jakim cudem dyrektor mialby byc w trzech miejscach jednoczesnie przez caly czas ich funkcjonowania? zenujaca decyzja!! faktycznie wracamy do czasow "brak zaufania do pracownika"
Łoj · 29 Lipiec 2019
Czyli jak zawini urzędnik zwolnią burmistrza ?
hmm · 29 Lipiec 2019
działania na poziomie burmistrza M... slabo mega slabo panie Witkowski. Teraz ciekawe czy imprezy miejskie beda tak obficie sponsorowane. I pytanie najwazniejsze - kto bedzie nastepca. Ktos z otoczenia burmistrza? czas pokaze!
Gmina Grzegorzew
Grzegorzew znów będzie miastem? Dyskusja w trakcie sesji
3 godziny temu 1,502

Grzegorzew znów będzie miastem? Dyskusja w trakcie sesji

Powiat Kolski
30 tysięcy porodów w Wielkopolsce w 2022 r. 46% porodów w kolskim szpitalu to mieszkańcy z sąsiednich powiatów
4 godziny temu 873 1

30 tysięcy porodów w Wielkopolsce w 2022 r. 46% porodów w kolskim szpitalu to mieszkańcy z sąsiednich powiatów

Pożary
Autostrada A2: Jedno z kół naczepy zapaliło się w trakcie jazdy
6 godziny temu 3,344

Autostrada A2: Jedno z kół naczepy zapaliło się w trakcie jazdy

Muzeum
Magiczny Lechistan - nowa wystawa w kolskim muzeum
23 godziny temu 453

Magiczny Lechistan - nowa wystawa w kolskim muzeum

Inne
Rusza nowy cykl Grand Prix Koło 2023
1 dzień temu 1,242

Rusza nowy cykl Grand Prix Koło 2023

Inne
Wolontariusze WOŚP przeszli szkolenie z bezpieczeństwa w trakcie kwesty
1 dzień temu 1,625 4

Wolontariusze WOŚP przeszli szkolenie z bezpieczeństwa w trakcie kwesty

R E K L A M A
R E K L A M A
Przasnysz