× Nowość! Kolska Baza Medyczna - znajdź specjalistę już dziś!
Lekki deszcz 2
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

PitStop w Kole: za darmo skontrolują Twój samochód!

Autor: Redakcja portalu e-kolo.pl 31 Lipiec 2019 przeczytasz w ok. 2 min.
  PitStop w Kole: za darmo skontrolują Twój samochód!
© Promo PitStop
(0) | Czytano:
16,171 razy | przeczytasz w ok. 2 min.

Bezpłatna kontrola stanu technicznego samochodów i konsultacje z fachowcami, a to wszystko w ramach wydarzenia promującego bezpieczeństwo drogowe. W najbliższy piątek 2 sierpnia do Koła zawita ekipa ProfiAuto PitStop, aby udzielić tamtejszym kierowcom informacji na temat kondycji ich pojazdów i zachęcić do regularnych kontroli stanu technicznego auta.

R E K L A M A
0
Czytano:
16,171 razy
Udostępnij

ProfiAuto PitStop to bezpłatna akcja, która każdego roku odbywa się w kilkudziesięciu miastach w całej Polsce. W Kole pojawi się z inicjatywy sklepu motoryzacyjnego Auto-Części Dariusz Marciniak. Stan techniczny swojego auta będzie można sprawdzić na parkingu przy markecie Carrefour, ul. Henryka Sienkiewicza  30, w godzinach od 12 do 18.

W mobilnym punkcie serwisowym robimy przegląd układów i części, które bezpośrednio przekładają się na bezpieczeństwo i komfort jazdy. W ramach akcji sprawdzamy, jak wygląda zawieszenie, kontrolujemy akumulator, ciśnienie i stan bieżników opon, oświetlenie czy wycieraczki. Zwracamy też uwagę na jakość płynów eksploatacyjnych. Badamy temperaturę wrzenia płynu hamulcowego oraz krzepliwość płynu chłodniczego. Jak sama nazwa akcji wskazuje, całość odbywa się ekspresowo i profesjonalnie

– mówi Mariusz Maksym, ekspert techniczny ProfiAuto.

Tylko w ubiegłym roku podczas akcji PitStop mechanicy ProfiAuto Serwis sprawdzili kondycję blisko 6500 aut, a ponad 2100 kierowców zgodziło się anonimowo udostępnić wyniki przeglądów ich samochodów na potrzeby corocznego zestawienia. Więcej niż połowa pojazdów wymagała wizyty w warsztacie w celu usunięcia usterek. To pokazuje, jak wiele jest jeszcze do zrobienia w zakresie uświadamiania kierowcom relacji pomiędzy stanem technicznym samochodu a bezpieczeństwem na drogach.

Jesteśmy na półmetku wakacji. Część z nas odpoczynek ma już za sobą, ale inni dopiero wyjadą na długo wyczekiwany urlop. Bezpieczeństwo, zarówno nasze, jak i naszych pasażerów podczas jazdy to podstawa. Dlatego zanim wyruszymy w wakacyjną trasę warto sprawdzić, czy samochód jest do niej dobrze przygotowany. Nie ma do tego lepszej okazji niż akcja PitStop, podczas której można to zrobić zupełnie za darmo. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na pytania kierowców i udzielą im wskazówek, jakie elementy auta mogą sprawdzić samodzielnie, a z czym powinni udać się do mechanika. Dlatego zachęcamy do udziału w bezpłatnej akcji PitStop i konsultacji z naszymi fachowcami, które pomogą uniknąć nieprzyjemnych sytuacji podczas jazdy samochodem

– mówi Sebastian Marciniak z Auto-Części Dariusz Marciniak, sklepu motoryzacyjnego należącego do sieci ProfiAuto.

Poza profesjonalnym formularzem z przeprowadzonej kontroli, każdy uczestnik wydarzenia otrzyma również motoryzacyjny upominek. Organizatorami akcji PitStop są: marka ProfiAuto, sklep motoryzacyjny Auto-Części Dariusz Marciniak, firmy ATE, Denso, Eni, MANN-FILTER, Osram, Valeo oraz Varta.

Oceń artykuł
średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Powiat Kolski
Sanepid w Kole sprawdził obciążenie uczniów plecakami szkolnymi
9 godziny temu 3,029 5

Sanepid w Kole sprawdził obciążenie uczniów plecakami szkolnymi

Miasto Koło
Bieżące utrudnienia na lokalnych drogach [AKTUALIZACJA]
4
10 godziny temu 10,077

Bieżące utrudnienia na lokalnych drogach [AKTUALIZACJA]

Inne
PSP ma duży powód do radości - nowy wóz już w garażu
10 godziny temu 3,349 2

PSP ma duży powód do radości - nowy wóz już w garażu

Powiat Kolski
Ostrzeżenie meteo pierwszego stopnia  w pow. kolskim
1 dzień temu 12,227

Ostrzeżenie meteo pierwszego stopnia w pow. kolskim

Miasto Koło
WOŚP KOŁO: Będzie rekord! Choć liczenie jeszcze trwa
1 dzień temu 3,096 3

WOŚP KOŁO: Będzie rekord! Choć liczenie jeszcze trwa

Miasto Koło
Pomóżmy Jackowi Dziedziczakowi. Ucierpiał w pożarze własnej pracowni
1 dzień temu 9,537

Pomóżmy Jackowi Dziedziczakowi. Ucierpiał w pożarze własnej pracowni

R E K L A M A
R E K L A M A
Przasnysz