R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Zderzenie dwóch pojazdów w Głebokim

03-08-2019 12:25 | Źródło: KP PSP Koło | Wyświetleń artykułu: 15,972 | Komentarzy: 0

31 lipca 2019 r. o godz. 20.57 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole przyjęło zgłoszenie o wypadku drogowym. Na drodze wojewódzkiej DW263 w miejscowości Głębokie gm. Olszówka doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Foto:KP PSP Koło
R E K L A M A

Dyżurny do działań zadysponował strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kole oraz OSP Olszówka i OSP Drzewce. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że samochodami podróżowało łącznie 5 osób, wszystkie osoby opuściły uszkodzone pojazdy przed przybyciem straży pożarnej.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu dopływu prądu z akumulatorów w uszkodzonych pojazdach, zakręcaniu zaworu instalacji LPG oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy trzem poszkodowanym, osoby poszkodowane przekazano przybyłemu na miejsce zdarzenia zespołowi ratownictwa medycznego.

Pozostali podróżujący nie odnieśli żadnych obrażeń.

Działania ratownicze przez 1 godzinę i 51 minut prowadziło 18 strażaków. Dochodzenie w sprawie przyczyny wypadku prowadzi policja.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze