R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Pijany kierowca ciężarówki spowodował wypadek. Czeka go sąd

05-08-2019 10:28 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 30,136 | Komentarzy: 4

W ostatnią sobotę na drodze gminnej w miejscowości Budki Nowe doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego marki Renault Laguna oraz ciężarówki Renault. Jak się później okazało, sprawca zdarzenia miał blisko 2,5 promila.
Foto:czytelnik
R E K L A M A

21-letni kierowca osobówki jechał z miejscowości Młynek, nagle na przeciwnym pasie ruchu dostrzegł jadącego "wężykiem" kierowcę ciężarówki. Chcąc uniknąć wypadku - zjechał na drogę szutrową. Niestety i to nie pomogło, ponieważ 46-letni mieszkaniec Koła, który prowadził zestaw wjechał wprost na Renault Laguna. Siła uderzenia była na tyle duża, że oba pojazdy były dość znacznie uszkodzone.

Młody, poszkodowany kierowca wyszedł ze zdarzenia bez obrażeń, jednak sprawca wypadku z obrażeniami kręgosłupa i oka został przewieziony do szpitala. 

Po badaniu na obecność alkoholu, poznano przyczynę zdarzenia - blisko 2,5 promila alkoholu! Teraz kierowca odpowie przed sądem za spowodowanie wypadku oraz jazdę pod wpływem.

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (4) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA