R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Urzędnicy w Kole mają badany czas pracy

14-08-2019 13:43 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 18,967 | Komentarzy: 26

Od niedawna kolski urząd wprowadził dla każdego pracownika rejestracje czasu pracy, którą każdego dnia aktywują i dezaktywują urzędnicy za pomocą karty.

Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

To nowość jeśli chodzi o lokalne jednostki publiczne. Teraz pracownicy Urzędu Miejskiego w Kole będą pod ścisłą kontrolą co do czasu swojej pracy, czy też ewentualnych spóźnień. Jak czytamy w internecie, najczęściej takie systemy mają zastosowanie w fabrykach, dużych zakładach pracy, gdzie ułatwiają tworzenie dokumentacji przez zajmujących się kadrami. Czy zatem w naszym urzędzie była to konieczność?

Elektroniczny system czasu pracy w dzisiejszych czasach jest czymś normalnym. Przede wszystkim usprawnia rozliczanie czasu pracy, a z drugiej strony z pewnością jest czynnikiem mobilizującym pracownika do punktualnego stawiania się na stanowisku pracy, albowiem wszelkie spóźnienia będą widoczne w systemie. Urząd Miejski jest jednym z większych pracodawców w mieście.

- komentuje Krzysztof Witkowski, Burmistrz Koła

Czekamy na Wasze opinie!

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (26) Pokaż komentarze