(3)
Zachmurzenie -2.5
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Zderzenie trzech samochodów w Powierciu

Zderzenie trzech samochodów w Powierciu

Autor: Redakcja portalu e-kolo.pl 20 Sierpień 2019
Zderzenie trzech samochodów w Powierciu
© czytelnik
Komentarzy: 3 Czytano:
34,209 razy |

Wczoraj, około godziny 17:10 w miejscowości Powiercie Kolonia (droga wojewódzka nr 473) 32-letni mieszkaniec Koła doprowadził do kolizji, w której brały udział trzy pojazdy.

R E K L A M A
3
Czytano:
34,209 razy
Udostępnij

Wspomniany 32-latek jadący Mitsubishi w kierunku Koła z nieustalonych przyczyn zjeechał na drugi pas drogi i uderzył czołowo w Citroena kierowanego przez 61-letniego mieszkańca Koła. Jadąca za Citroenem 22-letnia ratując się przed uderzeniem w pojazdy zjechała do przydrożnego rowu.

Przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego udzielił pierwszej pomocy uczestnikom kolizji stwierdzając również brak konieczności hospitalizacji. 

32-latek za spowodowanie kolizji drogowej ukarany został mandatem karnym. Na czas prac służb ruch na tym odcinku drogi był znacznie utrudniony.

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A

Jeśli byłaś/eś świadkiem wypadku lub innego niebezpiecznego zdarzenia
[ powiadom nas o tym ]
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (3)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Młodzi? · 22 Sierpień 2019
Młodzi? 32 lata to już nie młody kierowca. Nawet ubezpieczalnie o tym wiedzą a co jak co ale one kasy w błoto nie wyrzucają. Młody to jest do 25 albo 27 rz o ile dobrze pamiętam. A po drugie to jeden wypadek o niczym nie świadczy, może go spowodować kazdy, w każdym wieku. 5 lat temu swoje auto skasowała moja sąsiadka, 51lat, bo nie zauważyła że facet przed nią hamował. Ale ona akurat raz na miesiąc wsiadała za kółko.
Maciek · 20 Sierpień 2019
Dzisiaj przede mną jechał po A1 samochód. Jechały w nim dwie panie koło 70lat. Od lewej do prawej na jednym pasie. Kilka razy poza awaryjny i prawie w barierki. Hdy zacząłem je wyprzedzać moałem prawie pełne portki :D panie były tak zajęte rozmową z sobą i po części przez telefon, że wcale nie patrzyły na drogę. Jak to u Pań bywa... tam gdzie skieruje wzrok, tam kręci kierownicą. Robię po 800km tygodniowo i to nie prwda że młodzi są złymi kierowcami. Są ttlko kiepscy nauczyciele.
Seba · 20 Sierpień 2019
I znów młodzi kierowcy zawinili , gorzej jeżdżą niż emeryci , a mówią żeby starszym emerytom zabrać prawko , emeryci są mniejszym zagrożeniem na drodze niż młodzi koieowcy..
R E K L A M A
R E K L A M A
Lifestyle i życie społeczne
Duży Fiat skończył 55 lat
1 dzień temu 830 1