R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Jedzie rowerem 800 kilometrów dla Wojtusia. Dziś był w Kole

22-08-2019 16:16 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 7,840 | Komentarzy: 1

Dziś w ramach akcji "Rowerem dla Wojtusia" przez Koło przejechał Pan Dariusz Wawrzyniak, prezes Stowarzyszenia Aktywny Międzychód, dziennikarz i fotoreporter, który w ten sposób chce zwrócić uwagę na zbiórkę pieniędzy na operację nóżki Wojtusia Jackiewicza z Międzyrzecza, która ma się odbyć w Paley Institute w USA.

Foto:Malinowa Mamba
R E K L A M A

2-letni Wojtuś urodził się z wrodzonym brakiem kości piszczelowej i aby operacja rekonstrukcji i wydłużenia nóżki Wojtusia doszła do skutku, potrzeba jeszcze ok. 300 tys. zł. Pan Dariusz w ramach swojej akcji przejedzie ponad 800 km, a sierpnia wpierany przez rowerzystów z Naszego Miasta, około godziny 12:00 pojawił się przed kolskim ratuszem, gdzie spotkał się z włodarzami miasta i Malinową Mambą.

Jesteśmy już po spotkaniu z Panem Dariuszem. Pomimo środka dnia i obowiązków zawodowych kilka osób odpowiedziało na nasz apel i pojawiło się, czy to w Kościelcu, aby razem pokonać kilka kilometrów, czy też przed Ratuszem. Kilka osób wrzuciło datki do puszki Pana Dariusza. Wszystko to, aby mały Wojtuś mógł wyjechać do USA na operację i rehabilitację nóżki. Wciąż można wpłacać pieniądze na siepomaga.pl oraz na malinowe konto (dane poniżej). Cieszy nas ogromnie fakt, że na Kolan można zawsze liczyć i potrafimy wspólnie, solidarnie pomagać. Poniżej kilka zdjęć ze spotkania z Panem Dariuszem. Dziękujemy wszystkim, którzy przyjechali i przyszli na to spotkanie!

- Malinowa Mamba opisuje wydarzenie

Wpłat można dokonywać na stronie https://www.siepomaga.pl/nozka-wojtka lub bezpośrednio na konto Stowarzyszenia Malinowa Mamba z dopiskiem "darowizna dla Wojtusia Jackiewicza" LBS Strzałkowo 27 8543 0000 2005 4506 0498 0001

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze