(19)
Mgła 11
Popularne tagi:

Ksiądz z parafii Dęby Sz. zatrzymany za narkotyki!

Autor: Redakcja portalu e-kolo.pl 30 Sierpień 2019 przeczytasz w minutę
Ksiądz z parafii Dęby Sz. zatrzymany za narkotyki!
© wikipedia
(19) | Czytano:
116,112 razy | przeczytasz w minutę

W zeszły piątek funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego zatrzymali na parafii w Dębach Szlacheckich wikariusza, który podejrzewany był o działalność narkotykową.

R E K L A M A
19
Czytano:
116,112 razy
Udostępnij

W toku postępowania prowadzonego przez Pomorski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Gdańsku na polecenie prokuratora 23 sierpnia 2019 roku zatrzymano 39 – letniego mężczyznę.  Prokurator przedstawił mu zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Wobec podejrzanego prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji i zakazu opuszczania kraju.

Z uwagi na dobro postępowania przygotowawczego oraz wykonywane i planowane czynności procesowe, na obecnym etapie nie udzielamy bliższych informacji, co do przedmiotu i zakresu prowadzonego śledztwa.

- informuje Prokuratura Krajowa

O zatrzymaniu było głośno na terenie całej gminy. Mieszkańcy o zdarzeniu informowali naszą redakcję prosząc o więcej szczegółów na temat zatrzymania. Więcej informacji wkrótce.

R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (19)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
Wyróżniony komentarz
Ala · 30 Sierpień 2019
Ile w tym jest prawdy a ile oszczerstwa?
Dhhehsh · 03 Wrzesień 2019
A to ze zdjęcia dzieci i tabletki g.....u to już nie dodali. Dla dobra sprawy. A jak bym ukradł chleb to bym na 3 mce od razu poszedł siedzieć. Dramat... no ale sami sobie jesteście winni
Gość · 01 Wrzesień 2019
Polecam materiał Polsatu polsatnews.pl/wideo-program/interwencja-tajemnicze-zaginiecie-sprzed-cwierc-wieku-archiwum-x-odkrywa-nowe-tropy_6744217/ Mamy mafię nie do ruszenia, kanalie rządzą nami wspólnie i w porozumieniu. Nie wiem czy to dziwi czy nie dziwi.
as · 31 Sierpień 2019
Całe zioło, poszło w kadzidło i tyle księdzu zrobią bo uznają, że przeznaczone było na cele kultu religijnego. Teraz wiem dlaczego Paciaciakowa, no ta z Żeromina, tak ostatnio gnała na sumę i dlaczego do chaty wracała taka uchachana. Nazwisko księdza zniknęło też z oficjalnej strony diecezji.
Gość · 31 Sierpień 2019
Ale moje grzeszki to nic do jego "grzeszków" tu opisanych i o tych o których ludzie mówią. Nigdy nie brałem ani nie handlowałem narkotykami, nikomu nigdy nie zrobiłem fizycznej krzywdy, jedyne co to nie chodzę regularnie do kościoła, stosuje antykoncepcje, czasem zwymyślam kogoś w myślach jak mnie wk..:) itp. ot takie grzeszki jak większość przeciętnych ludzi
czytelnik · 31 Sierpień 2019
To w porównaniu z wieloma księżmi jesteś prawie jak święty!
PATRYK · 31 Sierpień 2019
NIC MU JESZCZE NIE UDOWODNILI POCZEKAJCIE AŻ SIĘ SPRAWA ZAKOŃCZY JEST PRZECIEŻ ZASADA DOMNIEMANIA NIEWINNOŚCI! JESTEŚ BEZ GRZECHU TO PIERWSZY RZUĆ W NIEGO KAMIENIEM ! NIE ZROBISZ TEGO! A JEŻELI MU TO UDOWODNIĄ NIECH PONIESIE SUROWĄ KARĘ!
robik · 30 Sierpień 2019
Czytelnicy zakopali ten komentarz
Gość · 30 Sierpień 2019
Jak to jest że ludzie z powołaniem tak łatwo ulegają szatanowi? A co dopiero zwykly człowiek? I dlaczego zwykly człowiek nie może przed sądem powiedzieć że szatan go skusił i wszystko ok? Tylko musi odbywać karę? A ludzie w twardej wierze, z powołaniem, pasterze tłumaczący innym że trzeba nie ulegać pokusom zwalą wszystko na szatana i sprawa zamknięta
Ala · 30 Sierpień 2019
Ile w tym jest prawdy a ile oszczerstwa?
Marek · 31 Sierpień 2019
Wszystkie służby na łaskach obecnych władz. Więc jeszcze masz wątpliwości? Ale wy, wyznawcy nie uwierzycie nigdy w zło księży. W kościele już dawno nie ma Pana Boga.
Mama · 30 Sierpień 2019
Czytelnicy zakopali ten komentarz
Magdam · 30 Sierpień 2019
Czytelnicy zakopali ten komentarz
Eustachy88 · 30 Sierpień 2019
Ta parafia od dłuższego czasu prowadzi walkę z szatanem, nie można sądzić tego wikariusza za te czyny, gdyż nie były umyślne. Naszym obowiązkiem, osób wierzących jest wstawienie się za księdzem, modlitwa za jego duszę i stosowna ofiara na kościół przy okazji najbliższej mszy świętej. Nie pozwólmy szatanowi wygrać!
Judex · 30 Sierpień 2019
Całe szczęście że za jego duszę
Bogobojny · 30 Sierpień 2019
Co za oszczerstwa, pomodlę się w jego intencji i dam minimum 100 zł na tacę
parafianka · 30 Sierpień 2019
już go wykupili i przenieśli na parafie do Konina "w ramach kary" i po sprawie, takim zawsze się upiecze
Sipi · 30 Sierpień 2019
A to że pedofil jest to już nie dodali
Dawid · 30 Sierpień 2019
No ładnie... Jak nie alkoholik Leszek W, jak nie erotoman Jacek T. To narkoman, diler... Pedaly
czytelnik · 30 Sierpień 2019
Nie macie -Drodzy Wierni- szczęścia do kapłanów, oj nie macie!
Biblioteka
Basia w pociągu relacji
1 dzień temu 973

Basia w pociągu relacji "Pisarz-Czytelnik"

Biblioteka
Zofia Stanecka w Kole
1 dzień temu 1,714

Zofia Stanecka w Kole

Inne
Statystyka wyjazdów strażaków w ostatnim tygodniu [17.05.2024 -24.05.2024]
1 dzień temu 2,068

Statystyka wyjazdów strażaków w ostatnim tygodniu [17.05.2024 -24.05.2024]

Gmina Przedecz
Prezydent Andrzej Duda ponownie w naszym powiecie!
1 dzień temu 12,956 11

Prezydent Andrzej Duda ponownie w naszym powiecie!

Miasto Koło
Miasto i Mundurowi Dzieciom - festyn sportowy
2 dni temu 3,265 2

Miasto i Mundurowi Dzieciom - festyn sportowy

Miasto Koło
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie zaprasza na rodzinny piknik
2 dni temu 2,509

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie zaprasza na rodzinny piknik

1 dzień temu 1714
R E K L A M A