R E K L A M A
ren
R E K L A M A
DUKAT
Wiadomości Miasto Koło

Ksiądz z parafii Dęby Sz. zatrzymany za narkotyki!

25 dni temu | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 106,051 | Komentarzy: 19
W zeszły piątek funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego zatrzymali na parafii w Dębach Szlacheckich wikariusza, który podejrzewany był o działalność narkotykową.
Ksiądz z parafii Dęby Sz. zatrzymany za narkotyki!
Foto:wikipedia
R E K L A M A
Biuro podatkowe Buczkowski

W toku postępowania prowadzonego przez Pomorski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Gdańsku na polecenie prokuratora 23 sierpnia 2019 roku zatrzymano 39 – letniego mężczyznę.  Prokurator przedstawił mu zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Wobec podejrzanego prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji i zakazu opuszczania kraju.

Z uwagi na dobro postępowania przygotowawczego oraz wykonywane i planowane czynności procesowe, na obecnym etapie nie udzielamy bliższych informacji, co do przedmiotu i zakresu prowadzonego śledztwa.

- informuje Prokuratura Krajowa

O zatrzymaniu było głośno na terenie całej gminy. Mieszkańcy o zdarzeniu informowali naszą redakcję prosząc o więcej szczegółów na temat zatrzymania. Więcej informacji wkrótce.

Materiał naszej telewizji

 Należy pamiętać o tych, którzy zginęli w Chełmnie 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (19) Pokaż komentarze