R E K L A M A
ren
R E K L A M A
domki
Wiadomości Miasto Koło

Miasto ma nowego sekretarza. Kto wygrał konkurs?

19-09-2019 15:35 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 14,604 | Komentarzy: 6
11 września ogłoszono wyniki konkursu na stanowisko Sekretarza w Urzędzie Miejskim w Kole. Konkurs ten ogłoszono po rozwiązaniu umowy z poprzednią, zatrudnioną przez poprzednią władzę osobę, która od początku tej kadencji przebywała na zwolnieniach. Wśród zgłoszeń do konkursu było tylko jedno nazwisko.
Miasto ma nowego sekretarza. Kto wygrał konkurs?
Foto:archiwum e-kolo.pl

Jak czytamy w komunikacie:

Informuję, że w wyniku zakończenia procedury naboru na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze Sekretarza Miasta Koła w Urzędzie Miejskim w Kole wybranym kandydatem na to stanowisko jest Pani Monika Patrycja Ciesielska zamieszkała w miejscowości Koło.

- pismo podpisał Burmistrz Krzysztof Witkowski

Pani Monika ostatnie lata zdobywała doświadczenie jako sekretarz w pobliskim Dąbiu, gdzie wygrała konkurs ogłoszony już przez Tomasza Ludwickiego. W kolskim urzędzie jest już doskonale znana, ponieważ przed zmianą miejsca pracy na Dąbie, za kadencji Mieczysława Drożdżewskiego zajmowała stanowisko naczelnika wydziału oświaty.

foto: Gmina Dąbie

Pani Monika Patrycja Ciesielska spełniła wszystkie niezbędne wymogi formalne zawate w ogłoszeniu o naborze na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze Sekretarza Miasta Koła w Urzędzie Miejskim w Kole. Kandydatka wykazała się wiedzą dotyczqcą pracy na stanowisku Sekretarza Miasta, w tym wiedzą na temat funkcjonowania samorzqdu gminnego. Posiada także odpowiednie predyspozycje i umiejętności, które zostały poparte doświadczeniem zawodowym na stanowisku objętym naborem. Przedstawiona przez Paniq Monikę Patrycję Ciesielską koncepcja pracy na stanowisko objęte naborem uzyskała pozytywną opinię Komisji.

- czytamy w uzasadnieniu

Materiał naszej telewizji

 Współpraca samorządu i Posła owocuje. Dotacje na drogi 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (6) Pokaż komentarze