R E K L A M A
ren
R E K L A M A
madras
Wiadomości Zatrzymania

Zatrzymani za przestępstwa narkotykowe

20-09-2019 12:44 | Źródło: KPP Koło | Wyświetleń artykułu: 30,600 | Komentarzy: 0
Policjanci z Koła w ciągu dwóch dni zatrzymali 4 osoby w związku z przestępstwami narkotykowymi. Funkcjonariusze zabezpieczyli kilkaset gramów narkotyków oraz rośliny, z których wytwarza się środki odurzające.
Zatrzymani za przestępstwa narkotykowe
Foto:KPP Koło
R E K L A M A
czyszczenie

Zabezpieczenie nielegalnych produktów i zatrzymanie podejrzanych to wynik wnikliwych i skrupulatnych działań kolskich kryminalnych. Policjanci w chwili, gdy mieli pewność, że wytypowane osoby trudnią się nielegalną działalnością, weszli na teren zajmowanych przez nie posesji. Tam dokonali przeszukań, ujawnili nielegalne towary oraz zatrzymali podejrzanych.

Do pierwszej realizacji doszło w godzinach porannych 17 września br. na terenie Koła. W pomieszczeniu jednej z posesji, funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli blisko 250 gramów amfetaminy, ponad 50 gramów marihuany i kilka krzewów konopi indyjskich. W związku z tą sprawą, mundurowi zatrzymali 44-latka, który usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz uprawy konopi indyjskich. Na wniosek Policji, a następnie Prokuratury, sąd zastosował wobec podejrzanego 2 miesięczny areszt.

Jeszcze tego samego samego dnia, ci sami policjanci pojechali na teren gminy Dąbie. Tam zatrzymali 31-latka, który uprawiał konopie indyjskie. Mężczyzna nielegalne rośliny trzymał w domu i na podwórku. Wyliczono, że z posiadanej ilości roślin, można by uzyskać aż 260 gramów narkotyków.

Następnego dnia, 18 września br. policjanci referatu operacyjno – rozpoznawczego kolskiej jednostki przedstawili zarzuty dwóm kolejnym osobom powiązanym z przestępczością narkotykową. 25-letni mieszkaniec gminy Dąbie usłyszał zarzuty udzielania środków odurzających w celu osiągnięcia korzyści majątkowych, natomiast 22-letni mieszkaniec gminy Kościelec, u którego policjanci tego dnia znaleźli susz roślinny w postaci marihuany i kilka krzewów konopi indyjskich, odpowie przed sądem za posiadanie środków odurzających.

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl

Materiał naszej telewizji

 Radomir Piorun w swoim hot16challenge2 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
R E K L A M A
fizjobaby
05 List.
18:00

Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 5, Koło
Michał Wiśniewski Akustycznie - koncert
13 List.
18:00

Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 5, Koło
Koncert Teresy Werner
Posadzki maszynowe i wylewki Koło Turek Uniejów Konin