R E K L A M A
ren
R E K L A M A
madras
Wiadomości Zatrzymania

Zatrzymani za przestępstwa narkotykowe

31 dni temu | Źródło: KPP Koło | Wyświetleń artykułu: 29,373 | Komentarzy: 0
Policjanci z Koła w ciągu dwóch dni zatrzymali 4 osoby w związku z przestępstwami narkotykowymi. Funkcjonariusze zabezpieczyli kilkaset gramów narkotyków oraz rośliny, z których wytwarza się środki odurzające.
Zatrzymani za przestępstwa narkotykowe
Foto:KPP Koło

Zabezpieczenie nielegalnych produktów i zatrzymanie podejrzanych to wynik wnikliwych i skrupulatnych działań kolskich kryminalnych. Policjanci w chwili, gdy mieli pewność, że wytypowane osoby trudnią się nielegalną działalnością, weszli na teren zajmowanych przez nie posesji. Tam dokonali przeszukań, ujawnili nielegalne towary oraz zatrzymali podejrzanych.

Do pierwszej realizacji doszło w godzinach porannych 17 września br. na terenie Koła. W pomieszczeniu jednej z posesji, funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli blisko 250 gramów amfetaminy, ponad 50 gramów marihuany i kilka krzewów konopi indyjskich. W związku z tą sprawą, mundurowi zatrzymali 44-latka, który usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz uprawy konopi indyjskich. Na wniosek Policji, a następnie Prokuratury, sąd zastosował wobec podejrzanego 2 miesięczny areszt.

Jeszcze tego samego samego dnia, ci sami policjanci pojechali na teren gminy Dąbie. Tam zatrzymali 31-latka, który uprawiał konopie indyjskie. Mężczyzna nielegalne rośliny trzymał w domu i na podwórku. Wyliczono, że z posiadanej ilości roślin, można by uzyskać aż 260 gramów narkotyków.

Następnego dnia, 18 września br. policjanci referatu operacyjno – rozpoznawczego kolskiej jednostki przedstawili zarzuty dwóm kolejnym osobom powiązanym z przestępczością narkotykową. 25-letni mieszkaniec gminy Dąbie usłyszał zarzuty udzielania środków odurzających w celu osiągnięcia korzyści majątkowych, natomiast 22-letni mieszkaniec gminy Kościelec, u którego policjanci tego dnia znaleźli susz roślinny w postaci marihuany i kilka krzewów konopi indyjskich, odpowie przed sądem za posiadanie środków odurzających.

Materiał naszej telewizji

 Druhowie OSP Dęby Szlacheckie otrzymają nowy wóz średni 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze