R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Kościelec

Uczniowie ZSRCKU na AGRO SHOW Bednary 2019

26-09-2019 15:04 | Źródło: ZSRCKU Kościelec | Wyświetleń artykułu: 3,987 | Komentarzy: 0

Tradycją Technikum Rolniczego w Kościelcu jest coroczny udział młodzieży w Międzynarodowej Wystawie Rolniczej AGRO SHOW w Bednarach. W tym roku w piątek 20 września ponad 50 -osobowa grupa uczniów wraz z opiekunami wzięła udział w tym wielkim rolniczym wydarzeniu.

Foto:

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW organizowana jest przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych od 1999 roku. Jest to największa plenerowa wystawa rolnicza w Europie. Co roku gromadzi wszystkie czołowe krajowe i światowe marki maszyn i urządzeń rolniczych.

Każdego roku na wystawie prezentuje się ok. 800 firm z branży rolniczej. Wystawcami są krajowi producenci maszyn rolniczych, a także przedstawicielstwa wszystkich czołowych światowych marek maszynowych. Na wystawie można odwiedzić również stoiska producentów nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firm z sektora finansowego, producentów wyposażenia budynków inwentarskich i innych branż związanych z rolnictwem.

Po raz kolejny uczestnicy wycieczki byli bardzo zadowoleni. Zobaczyli wiele nowości technicznych, a rozmowy z życzliwie nastawionymi do nich wystawcami, pozwoliły poznać dokładniej parametry i działanie wystawianych maszyn i urządzeń.

R E K L A M A

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze