R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Premier obiecał obwodnicę północną i pomoc szpitalowi

29-09-2019 20:00 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 21,574 | Komentarzy: 23

W sobotni wieczór oczy widzów wielu ogólnopolskich stacji telewizyjnych skierowane były na nasze miasto, gdzie w sali sportowej Zespołu Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Kole z mieszkańcami spotkał się Premier RP Mateusz Morawiecki.

Foto:Starostwo Kolskie
R E K L A M A

Wszystkie przygotowane miejsca siedzące zostały zajęte przez mieszkańców a i nie brakowało tych, którzy stojąc obserwowali całe wydarzenie. Premier Mateusz Morawiecki w Kole pojawił się z małym poślizgiem a czas do wystąpienia gościa wypełnił występ Kiełczewianek oraz przemówienia Posła Leszka Galemby oraz Starosty Kolskiego Roberta Kropidłowskiego. 

Tuż przed wejściem Premiera na mównice, głos zabrał Wojewoda Wielkopolski Zbigniew Hoffmann. 

W przemówieniu szefa rządu usłyszeliśmy o bohaterach wywodzących się z naszego miasta: Zygmuncie "Sępie" Wawrzyniaku oraz Czesławie Freudenreichu. Potem Premier odniósł się do słów Posła Galemby i Starosty dotyczących wizji budowy obwodnicy północnej miasta Koła oraz potrzeby wsparcia kolskiego szpitala. Mateusz Morawiecki obiecał, że obiecuje realizację w/w planów.

Nasz portal transmitował na żywo sobotnie wydarzenie, które w sieci śledziło kilka tysięcy osób. Poniżej znajdziecie retransmisję całości. 

Gospodarzem spotkania było Starostwo Kolskie.R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (23) Pokaż komentarze