R E K L A M A
ren
R E K L A M A
SLF
Wiadomości Powiat Kolski

Nowy przełożony na posterunku policji w Dąbiu

19 dni temu | Źródło: KPP Koło | Wyświetleń artykułu: 9,904 | Komentarzy: 3
Policjanci z Posterunku Policji w Dąbiu mają nowego przełożonego. Został nim asp. Andrzej Stasiak. Rozkaz mianowania na to stanowisko wręczył Komendant Powiatowy Policji w Kole. Gratulacje i życzenia w imieniu mieszkańców miasta i gminy Dąbie oraz gminy Olszówka złożyli Burmistrz Dąbia Pan Tomasz Ludwicki i Wójt Gminy Olszówka Pan Włodzimierz Fraszczyk.
Nowy przełożony na posterunku policji w Dąbiu
Foto:KPP Koło

2 października br. oficjalnie powitano nowego Kierownika Posterunku Policji w Dąbiu, asp. Andrzeja Stasiaka, któremu 1 października br. powierzono obowiązki na tym stanowisku. Dotychczasowy kierownik, podkom. Marek Wąsikiewicz awansował na stanowisko Kierownika Referatu dw. z Przestępczością Gospodarczą Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kole.

Komendant Powiatowy Policji w Kole, mł. insp. Artur Foryński wraz ze swoim zastępcą, mł. insp. Jackiem Brzęckim, a także obecnymi na spotkaniu Burmistrzem Dąbia Panem Tomaszem Ludwickim i Wójtem Gminy Olszówka Panem Włodzimierzem Fraszczykiem pogratulowali nowemu kierownikowi awansu, życząc jednocześnie owocnej współpracy, utrzymania wysokiego poziomu pracy, a także satysfakcji z piastowania nowego stanowiska.

Andrzej Stasiak swoją przygodę z mundurem rozpoczął w 1995 roku. Służbę zaczynał w pionie prewencji Komisariatu Policji w Kłodawie pracując w patrolu, a następnie jako dzielnicowy. Od 2016 roku był policjantem pionu kryminalnego. Jest funkcjonariuszem doświadczonym i w opinii przełożonych doskonale sprosta wymaganiom na nowym stanowisku.

Materiał naszej telewizji

 Zenon Martyniuk o swojej wnuczce i 30-leciu zespołu 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (3) Pokaż komentarze