R E K L A M A
ren
R E K L A M A
SLF
Wiadomości Miasto Koło

Jubileusz 15-lecia MOPiPR w Kole

16 dni temu | Źródło: UM Koło | Wyświetleń artykułu: 3,042 | Komentarzy: 1
Miejski Ośrodek Profilaktyki i Pomocy Rodzinie funkcjonuje w Kole już 15 lat, a rocznica była okazją do przybliżenia działalności i specyfiki placówki oraz złożenia podziękowań osobom i instytucjom współpracującym i wspierającym ośrodek, co dokonało się wczoraj, podczas uroczystej gali.
Jubileusz 15-lecia MOPiPR w Kole
Foto:UM Koło

Kierownik MOPiPR wraz z pracownikami, z okazji 15-lecia placówki, zorganizowała w kolskim ratuszu miłe spotkanie. - Jubileusz Miejskiego Ośrodka Profilaktyki i Pomocy Rodzinie jest okazją do wspomnień, które choć minione, zawsze pozostaną w pamięci. Czas je porządkuje, czasem dodaje blasku. Zapraszam na krótką prezentację  z naszej przeszłości i teraźniejszości – powiedziała kierująca ośrodkiem Agnieszka Zborowska-Karbowa, po czym przybliżyła cel utworzenia ośrodka, jego historię, realizowane zadania, programy, ofertę, prowadzone akcje, czyli szerokie spektrum działalności. Obecni wspomnieli pierwszą kierownik ośrodka panią Jolantę Jęcką i ideę jej pracy, którą pozostawiła w spuściźnie swoim pracownikom: „Pracuj tak jak podpowiada Ci serce, intuicja i umysł. I rób to z czystą przyjemnością”.

MOPiPR realizuje swe zadania współpracując z instytucjami  oraz korzystając z pomocy wielu życzliwych osób, zatem podczas gali padło wiele ciepłych słów wdzięczności, a goście odebrali symboliczne dyplomy i statuetki. Tematyczną prelekcję wygłosił pan Artur Malczewski z Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii. 

Ufam, że  Ośrodek przez kolejne lata będzie ważnym punktem na mapie naszego miasta w  szeroko pojętej profilaktyce uzależnień, w niesieniu pomocy mieszkańcom. Bo choć zmieniają  się problemy, pojawiają kolejne wyzwania to zawsze pozostanie człowiek, który w naszej pracy jest dla nas najważniejszy
– powiedziała, kończąc spotkanie, kierownik placówki.

Zanim jednak pokrojono jubileuszowy tort, goście wyrazili słowa uznania wobec pracy doświadczonej kadry, działalności ośrodka i jego sprawnego kierowania oraz nieocenionej pomocy, jaką świadczy na rzecz potrzebujących rodzin.

Materiał naszej telewizji

 Chcą poprawiać jakość powietrza. Konferencja kandydatów KO 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze