R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Jubileusz 15-lecia MOPiPR w Kole

07-10-2019 06:49 | Źródło: UM Koło | Wyświetleń artykułu: 4,138 | Komentarzy: 1

Miejski Ośrodek Profilaktyki i Pomocy Rodzinie funkcjonuje w Kole już 15 lat, a rocznica była okazją do przybliżenia działalności i specyfiki placówki oraz złożenia podziękowań osobom i instytucjom współpracującym i wspierającym ośrodek, co dokonało się wczoraj, podczas uroczystej gali.
Foto:UM Koło
R E K L A M A

Kierownik MOPiPR wraz z pracownikami, z okazji 15-lecia placówki, zorganizowała w kolskim ratuszu miłe spotkanie. - Jubileusz Miejskiego Ośrodka Profilaktyki i Pomocy Rodzinie jest okazją do wspomnień, które choć minione, zawsze pozostaną w pamięci. Czas je porządkuje, czasem dodaje blasku. Zapraszam na krótką prezentację  z naszej przeszłości i teraźniejszości – powiedziała kierująca ośrodkiem Agnieszka Zborowska-Karbowa, po czym przybliżyła cel utworzenia ośrodka, jego historię, realizowane zadania, programy, ofertę, prowadzone akcje, czyli szerokie spektrum działalności. Obecni wspomnieli pierwszą kierownik ośrodka panią Jolantę Jęcką i ideę jej pracy, którą pozostawiła w spuściźnie swoim pracownikom: „Pracuj tak jak podpowiada Ci serce, intuicja i umysł. I rób to z czystą przyjemnością”.

MOPiPR realizuje swe zadania współpracując z instytucjami  oraz korzystając z pomocy wielu życzliwych osób, zatem podczas gali padło wiele ciepłych słów wdzięczności, a goście odebrali symboliczne dyplomy i statuetki. Tematyczną prelekcję wygłosił pan Artur Malczewski z Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii. 

Ufam, że  Ośrodek przez kolejne lata będzie ważnym punktem na mapie naszego miasta w  szeroko pojętej profilaktyce uzależnień, w niesieniu pomocy mieszkańcom. Bo choć zmieniają  się problemy, pojawiają kolejne wyzwania to zawsze pozostanie człowiek, który w naszej pracy jest dla nas najważniejszy
– powiedziała, kończąc spotkanie, kierownik placówki.

Zanim jednak pokrojono jubileuszowy tort, goście wyrazili słowa uznania wobec pracy doświadczonej kadry, działalności ośrodka i jego sprawnego kierowania oraz nieocenionej pomocy, jaką świadczy na rzecz potrzebujących rodzin.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA