R E K L A M A
ren
R E K L A M A
Artbud
Wiadomości Miasto Koło

16 października - Światowy Dzień Żywności

13 dni temu | Źródło: kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 949 | Komentarzy: 0
Celem obchodów Światowego Dnia Żywności jest pogłębianie świadomości opinii publicznej na temat globalnych problemów żywnościowych i wzmocnienie poczucia solidarności w walce z głodem, niedożywieniem i ubóstwem.
16 października - Światowy Dzień Żywności
Foto:

Z inicjatywy Banku Żywności w Koninie i Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kole w tym dniu w kolskich supermarketach odbędzie się zbiórka żywności na rzecz mieszkańców Koła znajdujących się w najtrudniejszej sytuacji życiowej. Dzięki wsparciu Urzędu Miejskiego w Kole oraz dyrektorów kolskich szkół podstawowych we wszystkich supermarketach tego dnia pojawią się wolontariusze, którzy w godzinach od 9.00 do 20.00 przyjmować będą od kupujących każdą ilość trwałych produktów spożywczych.

Akcja jest niepowtarzalną okazją aby w prosty sposób wspomóc najbardziej potrzebujących, zwłaszcza seniorów i rodziny z dziećmi.

Materiał naszej telewizji

 Poseł Leszek Galemba o bieżących tematach 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze