R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Babiak

Informacja o przebiegu projektu szkoleniowego - październik

18-10-2019 14:34 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 2,233 | Komentarzy: 1

Gmina Babiak w roku 2019 realizuje projekt szkoleniowy z udziałem środków unijnych pt. „Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województw: zachodniopomorskiego i wielkopolskiego”.
Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

W październiku w ostatni weekend miesiąca zaplanowano szkolenie w Zespole Szkół w Brdowie. Jednocześnie trwają zapisy do grupy szkoleniowej w Babiaku. Jeśli uda się zorganizować 12 chętnych osób, to szkolenie może odbyć się także w Gminnym Ośrodku Kultury i Bibliotece Publicznej w Babiaku.  Można także zapisywać się na szkolenia w tych dwóch miejscowościach,  które zaplanowano do realizacji w listopadzie. Realizacja projektu odbywa się zgodnie z harmonogramem. Po III kwartale 2019 r. Gmina Babiak zrealizowała 75% planowanych wydatków projektowych. Projekt może potrwać maksymalnie do 20 grudnia 2019.

Zapraszamy kolejne osoby do zapisywania się do udziału w szkoleniach pod nr tel. 632711071 lub u swoich sołtysów. 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA