R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Wymusił pierwszeństwo rowerzystce. Doszło do zderzenia

23-10-2019 13:06 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 15,694 | Komentarzy: 6

Dziś, około godziny 9:30 doszło do kolizji drogowej z udziałem busa i rowerzystki. Kierowca pojazdu wymusił pierwszeństwo przejazdu w centrum miasta.

Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

Na skrzyżowaniu ulic Broniewskiego i 20-stycznia w Kole doszło dziś do kolizji drogowej, w której udział brał samochód dostawczy i rowerzystka. 56-letni mieszkaniec Koła kierujący busem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 46-letniej kobiecie jadącą rowerem ulicą Broniewskiego.

Wezwano na miejsce zespół ratownictwa medycznego, który po przebadaniu poszkodowanej nie stwierdził obrażeń zatem hospitalizacja nie była konieczna. 

Mężczyzna został ukarany mandatem karnym za spowodowanie kolizji drogowej.

 


Warning: Use of undefined constant REMOTE_ADDR - assumed 'REMOTE_ADDR' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/e-kolo.pl/httpdocs/inc/funkcje.php on line 2741
R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (6) Pokaż komentarze