R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Szkoły i Przedszkola

ZSOiT Kłodawa: XII Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna

25-10-2019 09:02 | Źródło: ZSOiT w Kłodawie | Wyświetleń artykułu: 2,488 | Komentarzy: 0

23 października 2019 roku o godzinie 11.00 dziesięciu uczniów klasy III technikum logistycznego Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Kłodawie zmierzyło się z zadaniami XII Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej.
Foto:
R E K L A M A

Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna skierowana jest do uczniów szkół średnich i policealnych uczących się zawodów: technik spedytor i technik logistyk. Została na stałe umieszczona przez Centralną Komisję Egzaminacyjną w wykazie turniejów i olimpiad tematycznych związanych z wybraną dziedziną wiedzy zawodowej, których laureaci i finaliści są zwolnieni z etapu pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.

Koordynatorem Olimpiady etapu szkolnego jest Aleksandra Arkuszewska. Pracę uczniów nadzorowali Radosław Mikołajczyk, Aleksandra Arkuszewska, Krzysztof Arkuszewski i Joanna Kołodziejska.

R E K L A M A

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA