R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Spadł ciężarówką z 16-metrowej skarpy. Dwie osoby ranne

06-11-2019 09:53 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 37,478 | Komentarzy: 12

W dniu wczorajszym, tj. 5 listopada br. na kolskim odcinku autostrady A2, na wysokości miejscowości Leszcze doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu ciężarowego. 26-letni kierowca ciężarówki z przyczepą jadąc w stronę Poznania nagle skręcił w prawo i zjechał z drogi przerywając barierki ochronne.

Foto:OSP Ruszków I
R E K L A M A

Do zdarzenia doszło tuż po godzinie 20:00 na autostradzie A2 w miejscowości Leszcze. Kierowca z niewyjaśnionych nadal przyczyn nagle zjechał na prawo uderzając w barierki a następnie po ich uszkodzeniu zjechał w dół. Cały zestaw stoczył się z 16-metrowej skarpy. 

Kierowca z województwa mazowieckiego został przewieziony do szpitala w Kole z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu i drobnymi obrażeniami. 24-letnia pasażerka ciężarówki z poważniejszymi ranami została przewieziona do szpitala w Koninie, gdzie udzielala jest jej pomoc medyczna.

Na miejsce wezwano służby ratunkowe, które zabezpieczyły teren zdarzenia oraz udzieliły niezbędnej pomocy medycznej poszkodowanym.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (12) Pokaż komentarze