R E K L A M A
ren
R E K L A M A
Geberit elektryk
Wiadomości Miasto Koło

Jacek Nowaczyk przechodzi do Urzędu Miasta w Kole

10 dni temu | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 21,037 | Komentarzy: 10
Wieloletni pracownik Starostwa Kolskiego na stanowisku naczelnika Wydziału ds. Ochrony Środowiska teraz po wygranym konkursie przechodzi do Urzędu Miejskiego w Kole.
Jacek Nowaczyk przechodzi do Urzędu Miasta w Kole
Foto:e-kolo.pl

Zakończył się nabór i konkurs na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze Naczelnika Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa w Urzędzie Miejskim w Kole. W uzasadnieniu wyboru znalazła się poniższa treść:

Pan Jacek Nowaczyk spelnił wszystkie niezbędne wymogi formalne zawarte w ogłoszeniu o naborze na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze Naczelnika Wydzialu Ochrony Środowiska i Rolnictwa w Urzędzie Miejskim w Kole. Kandydat wykazał się wiedzą na temat zagadnień z zakcesu ochrony środowiska, gospodarki odpadami komunalnymi, funkcjonowania samorządu terytorialnego i zarządzania zespołem ludzkim. Posiada odpowiednie predyspozycje i umiejętności, poparte doświadczeniem zawodowym, które pozwalają twierdzić, że zadania na stanowisku objętym naborem będzie wykonywal z należytą starannością. Przedstawiona koncepcja pracy na stanowisko objęte naborem uzyskała przychylną opinię Komisji.

 

Materiał naszej telewizji

 Prokuratura Okręgowa w Koninie o zatrzymaniu policjanta 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (10) Pokaż komentarze