R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Jacek Nowaczyk przechodzi do Urzędu Miasta w Kole

08-11-2019 11:59 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 23,869 | Komentarzy: 10

Wieloletni pracownik Starostwa Kolskiego na stanowisku naczelnika Wydziału ds. Ochrony Środowiska teraz po wygranym konkursie przechodzi do Urzędu Miejskiego w Kole.

Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

Zakończył się nabór i konkurs na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze Naczelnika Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa w Urzędzie Miejskim w Kole. W uzasadnieniu wyboru znalazła się poniższa treść:

Pan Jacek Nowaczyk spelnił wszystkie niezbędne wymogi formalne zawarte w ogłoszeniu o naborze na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze Naczelnika Wydzialu Ochrony Środowiska i Rolnictwa w Urzędzie Miejskim w Kole. Kandydat wykazał się wiedzą na temat zagadnień z zakcesu ochrony środowiska, gospodarki odpadami komunalnymi, funkcjonowania samorządu terytorialnego i zarządzania zespołem ludzkim. Posiada odpowiednie predyspozycje i umiejętności, poparte doświadczeniem zawodowym, które pozwalają twierdzić, że zadania na stanowisku objętym naborem będzie wykonywal z należytą starannością. Przedstawiona koncepcja pracy na stanowisko objęte naborem uzyskała przychylną opinię Komisji.

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (10) Pokaż komentarze